GROMDA

(VIDEO) Nowy zawodnik turnieju GROMDA! Klubowy kolega „KING KONGA” wchodzi do elitarnego klubu wojowników

Już 17 września odbędzie się kolejna edycja GROMDY, a zarazem wielki finał. Na GROMDA 6 w walce wieczoru zobaczymy starcie zwycięzców trzeciej i czwartej edycji, czyli Vasyla Halycha i Tomasza „Zadymy” Gromadzkiego. Stawką tego pojedynku będzie aż 100 tysięcy złotych. Oprócz finału czeka na nas standardowo kolejny turniej, którego zwycięzca zmierzy się o pokaźną sumę oraz dodatkowe super-fighty. Poznaliśmy właśnie pierwszego uczestnika, jakim jest „Wąski”.

Poprzednia edycja, czyli GROMDA Beach okazała się sukcesem. Mateusz Borek i Mariusz Grabowski poszli za ciosem i nie czekając długo postanowili ogłosić datę kolejnego wydarzenia. Przypomnijmy, że na GROMDA Beach sukces odniósł Łukasz „Brodacz” Załuska, który w finale pokonał Dawida „Stolarę” Stolarskiego przechodząc tym samym do pojedynku o 100 tys. zł, który będzie miał miejsce na GROMDA 7. „BRODACZ” zaliczył również debiut i awans w rankingu zawodników walk na gołe pięści w Polsce według StrefaMMA.pl.

Trenujący na co dzień w Arrachion Olsztyn Załuska zmierzy się w wielkim finale ze zwycięzcą GROMDA 6. Czy okaże się nim nowy nabytek organizacji?

Marcin „WĄSKI” Kunikowski zadebiutuje na GROMDA 6

Jak zwykle GROMDA przedstawiła w charakterystyczny sposób nowego wojownika – „Bitny siłacz, szukający ciężkich i niebezpiecznych wyzwań. Wali mocno, uderza celnie, zawsze z szacunkiem, choć często pod górę. Pierwszy uczestnik turnieju walk na gołe pięści gali GROMDA 6. Gotowy na ostrą i krwawą jazdę.

Sprawdź!  Denis Załęcki prosi GROMDĘ o rozwiązanie kontraktu z Kubiszynem! "Mam nadzieję, że macie resztki honoru..."

O kim mowa? Gotowy na „ostrą i krwawą jazdę” jest Marcin „Wąski” Kunikowski – klubowy kolega Karola „King Konga” Grzesiuka. Zawodnicy razem przygotowują się w gdyńskim klubie Gdynia Boks Ring Raiders, gdzie obaj trenują pod okiem doświadczonego trenera Tomasza Laski.

„Wąski” ma już za sobą walki w boksie amatorskim. Na I Ogólnopolskiej Gali Bokserskiej Białych Kołnierzyków Kobylnica w 2018 roku pokonał m.in. Fabiana Pokorskiego. Przygotowując się w Ring Raiders w Gdyni sparuje i trenuje m.in. z Grzesiukiem, który ma za sobą już walki w WOTORE, czy GROMDZIE. Z pewnością może liczyć na jego cenne wskazówki!

Co ciekawego „Wąski” pomagał również w przygotowaniach m.in. Rafałowi „Łazar” Łazarkowki, który odwiedzał gdyński klub. Wówczas trener Laska pisał: „Nasz Wąski sparing partner celebrytów i wielu zawodowych sportowców. Zawsze gotowy do ciężkich starć w naszym ringu” – co zapewne już wtedy przepowiadało to, że prędzej, czy później Kunikowski zadebiutuje w walkach na gołe pięści!

Na GROMDA 6 zawalczy również m.in. ponad dwumetrowy, ważący około 140 kg – Bartłomiej „KRUSZYNA” Bielas. Organizacja ogłosiła również walkę wspomnianego wyżej „KING KONGA”. Nie wiadomo jednak czy zawodnicy zmierzą się ze sobą.

Sprawdź!  Trener Vasyla Halycha ostro o zbiórce dla Tomasza Gromadzkiego! "To nie jest śmieszne, tylko żałosne. Wielki wojownik, niech lepiej..."

ZAWODNICY WALK NA GOŁE PIĘŚCI W POLSCE (TOP 20)

Źródło: GROMDA / Ring Raiders Gdynia

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.