GROMDA

GROMDA 17: Walka chuliganów Lecha i Ruchu! Mocne starcie na gołe pięści (VIDEO)

Za nami ceremonia losowania par przed galą GROMDA 17, którą zakończy walka o pas mistrzowski. W ringu dojdzie też do konfrontacji chuliganów!

Kibice walk na gołe pięści nie mogą się doczekać jutrzejszej gali GROMDA 17. W ringu na pewno poleje się krew i zobaczymy szereg ciężkich nokautów. Wreszcie w walce wieczoru dojdzie do hitowego rewanżu o pas: Mateusz „Don Diego” Kubiszyn raz jeszcze zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem!

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

gromda 17

GROMDA 17: Walka chuliganów Lecha Poznań i Ruchu Chorzów!

W GROMDZIE nie ma miękkiej gry i organizacja tworzy naprawdę ciekawe zestawienia. Jednym z przykładów jutrzejszej gali jest oczywiście starcie niepokonanych bijoków, Gorilla vs. Słomka. Na ceremonii losowania poznaliśmy pełną kartę walk i ponownie zobaczymy arcyciekawe starcie.

Występujący pod ksywką „Loco” z ekipy Lecha Poznań zmierzy się na gołe pięści z reprezentantem Ruchu Chorzów, „Szakalem”! To bardzo ciekawy pojedynek, w którym będzie można liczyć na głośny doping. Próbkę tego Ślązacy pokazali dopingując swojego bjoka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.