GROMDA

GROMDA 13. Łukasz „Goat” Parobiec nokautuje! Ciężkie KO w pierwszej rundzie!

GROMDA 13 to jedna z najważniejszych gal w historii federacji. Już dzisiaj wyłoniony zostanie pierwszy mistrz walk na gołe pięści.

W main evencie zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Obaj zawodnicy w ringu GROMDY są niepokonani, jednak jeden z nich straci dzisiaj zero w rekordzie, a drugi sięgnie po pełnoprawny tytuł mistrza.

To jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazł się również turniej oraz aż cztery extra fighty. W starciach dodatkowych do akcji powracają ulubieńcy kibiców jak „Goat”, „Łazar” oraz „Capo”. Do GROMDY dołączyli również nowi zawodnicy, jak m.in. wyróżniający się Paul „Paris” Bichet chuligan klubu PSG, który zapowiadał brutalne starcie.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Dużo szacunku z obu stron tuż przed pierwszymi uderzeniami, na które przyszło chwile zaczekać. French King cały czas trzyma lewą dłoń otwartą, Goat próbuje skrócić dystans. I kapitalna kombinacja Parobca prawy-lewy! French King na deskach i już nie wraca do walki!

Oficjalny wynik: „Goat” wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź!  "The Savage" wraca do gry! Simon Henriksen wystąpi na GROMDA 14!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.