GROMDA

Nowi zawodnicy wchodzą do gry! Pączek i Aslan zadebiutują na GROMDA 16

GROMDA się po kolejne nowe twarze. Podczas kolejnego Krwawego Piątku walki na gołe pięści stoczą kolejni bijocy.

Gala GROMDA 16 odbędzie się już niebawem. W piątek 1 marca czekają nas niesamowite emocje, które zagwarantują eksperci w walkach na gołe pięści. „Scarface”, „Wasyl”, „Mario” to doskonale znani z poprzednich wydarzeń wojownicy, którzy gwarantują niesamowite emocje.

Tradycyjnie pełną kartę walk poznamy w przeddzień gali. Na dziś wiemy na pewno, że Lander Serey, czyli „Basque” zmierzy się w zaległym finale turnieju z Michałem „Bułą” Banbułą. Nie zabraknie też ciekawych debiutantów.

Nowe twarzy na GROMDA 16

Już przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że w ringu GROMDY zadebiutuje zawodowy pięściarz „Kiwi”. Wczoraj przedstawieni zostali kolejni uczestnicy, którzy zawalczą 1 marca:

Walcząc możesz oberwać. Unikając walki będziesz cały… ale jedynie przez moment. Nie unikaj starcia, nie bądź miękki. Nie obudź się za kilka lat na wk*rwie, że przespałeś swoją szansę. Synowie anarchii i szwagrowie mucki. PĄCZEK i ASLAN wchodzą do gry!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.