GROMDA

„Popek” zawalczy w GROMDZIE? Szef organizacji komentuje: „Cieszę się, że wchodzi do gry. Jak wszystko dobrze pójdzie, to…”

Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja gali GROMDA. Już za kilka dni ponownie zobaczymy krwawe walki na gołe pięści. Kibice doczekają się debiutu „Popka” w nowej formule?

GROMDA 9 już w ten piątek

Już w piątek, 10 czerwca GROMDA 9. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata. Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie „MARIO” vs „GOAT„. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9

„Popek” zawalczy na GROMDZIE?

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o transferze „Popka” do organizacji GROMDA. Wielu kibiców podejrzewa, że jest to jedynie zabieg promocyjny, który ma przyciągnąć większą liczbę kibiców, zwłaszcza że raper ostatnie pojedynku toczył w federacji FAME oraz jest po kontuzji, jakiej doznał w starciu z Normanem Parke.

Sprawdź!  Denis Załęcki i Krystian „Tyson” Kuźma zawalczą 2vs2? Chcą zmierzyć się z Vasylem i "Don Diego"!

O „Popka” został zapytany szef organizacji Mariusz Grabowski, który udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl. Wyjaśnił, że na ten moment nic nie jest potwierdzone, jednak być może zobaczymy rapera w ringu na jednej z kolejnych gal.

– Cieszę się, że wchodzi do gry „Popek”. Sam chciał otwierać swoją federację. Myślę, że u nas będzie się dobrze czuł. Mamy dużo możliwości, dużo angaży, też nie wykluczamy walk „Popka” na kolejnych GROMDACH.

– Myślę, że w rozmowach, które prowadziliśmy, jest temat walki. Nie wykluczamy, że nie zawalczy. Nie mówię, że to będzie na jubileuszowej dziesiątce czy na kolejnej. Myślę, że jak wszystko dobrze pójdzie, to będzie to niebawem.

Sprawdź!  Jacek Murański ostro o Popku! "Nieudacznik. Nie złamał żadnego paluszka. Tchórz, lamus, zbity frajer"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.