KSW

Gdzie, jak i kiedy oglądać KSW 71? Stream online i transmisja na żywo. Karta walk KSW 71

Wielkie emocje 18 czerwca zapewni KSW 71. Main eventem show w Toruniu pojedynek Marian Ziółkowski vs. Sebastian Rajewski. Wcześniej dojdzie do wyczekiwanego debiutu Artura Szpilki, a do okrągłej klatki powróci Marcin Różalski. Gdzie i jak oglądać KSW 71: Ziółkowski vs. Rajewski? Kiedy KSW 71? Transmisja na żywo i karta walk.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 70!

Gdzie oglądać KSW 71?

Niespełna miesiąc po KSW 70 czas na kolejną hitową galę. Najlepsza federacja MMA już w sobotę 18 czerwca powraca z KSW 71, gdzie fanów czekają niesamowite emocje. Jedną z najciekawiej zapowiadających się walk będzie debiut w okrągłej klatce Artura Szpilki. O jego zamianie większych rękawic na małe mówiło się od dawna i w końcu się to ziściło.

Polski pięściarz zakończył karierę w ringu z rekordem 24-5-0. Popularny „Szpila” zadebiutuje na KSW 71 przeciwko Siergiejowi Radczence. Nie jest to jego pierwsze starcie przeciwko Ukraińcowi. Zawodnicy spotkali się już w boksie, gdzie przez decyzję wygrał Artur Szpilka. Tym razem rywal zapowiada, że skończy Polaka w minutę.

-> Odbierz bonus od Fortuny!

Sprawdź!  Marcin Wrzosek powróci do FAME? Norman Parke proponuje drugą walkę! Tym razem w innej kategorii wagowej

Kiedy i jak oglądać KSW 71: Ziółkowski vs. Rajewski?

Debiut „Szpili” to nie jedyna atrakcja KSW 71! Na gali w Toruniu powróci były mistrz wagi ciężkiej, Marcin Różalski. Fightera ostatni raz w federacji mogliśmy oglądać właśnie wtedy, gdy zszokował wszystkich i już w 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa. Później wygrał z Peterem Grahama w kickboxingu i przegrał z byłym championem UFC, Joshem Barnettem w bitwie na gołe pięści.

Rywalem „Różala” będzie Holender, Errol Zimmerman. Wybitny holenderski wojownik pierwszy pojedynek stoczył ponad 20 lat temu i mierzył się w takich organizacjach, jak chociażby Glory, czy ONE Championship. Na KSW 71: Ziółkowski vs. Rajewski, jak i polski oponent, powraca do startów po dwuletniej przerwie. Ich walka przejdzie do historii największej polskiej federacji. Jako pierwsza nie odbędzie się na za zasadach MMA, a K-1 w małych rękawicach!

-> OBSTAW KSW 71 Z BONUSEM!

Transmisja na żywo KSW 71

W toruńskiej Arenie 18 czerwca zobaczymy również innych ekscytujących fighterów, jak Artur „Kornik” Sowiński, były pretendent Roman Szymański, czy swego czasu jedna z największych gwiazd federacji, Borys Mańkowski. Zwłaszcza „Diabeł Tasmański” będzie miał niełatwe zadanie – jego przeciwnikiem będzie były champion wagi piórkowej, Daniel Torres.

Sprawdź!  Damian Janikowski typuje walkę Pudzianowski vs. Khalidov! Znów będzie miał rację? "Walkę z Materlą przewidziałem dobrze..."

Main eventem KSW 71 będzie pojedynek Marian Ziółkowski vs. Sebastian Rajewski, a stawką pas mistrzowski wagi lekkiej. Niektórzy byli zaskoczeni decyzją o przyznaniu tego starcia Rajewskiemu, jednak warto pamiętać, że ma on serię 3. kolejnych wygranych. Co ciekawe identyczną ma sam champion. Popularny „Golden Boy” w ostatnim występie zdominował Borysa Mańkowskiego i obronił tytuł mistrzowski jednogłośną decyzją. Od czasu wejścia na tron wagi lekkiej ciężko o lepszego zawodnika, niż Marian Ziółkowski. Całą galę można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Viaplay.

-> Obstaw KSW 71 BEZ RYZYKA!

Typy i kursy KSW 71. Odbierz bonus od Fortuny!

Wszystkie wydarzenia gali KSW 71 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 71, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Shamil Musaev podpisał nowy kontrakt z federacją KSW. "Idę po pas!"

Zdaniem Fortuny Mańkowski bez problemu rozprawi się z Danielem Torresem, a Marian Ziółkowski z łatwością pokona Sebastiana Rajewskiego – największego underdoga KSW 71. W co-main evencie to młodszy Errol Zimmerman jest faworyzowany, a debiutujący Artur Szpilka może mieć kłopoty w pojedynku z Radczenką.

-> Odbieram BONUS i gram z Fortuną!

Karta walk KSW 71: Ziółkowski vs. Rajewski

Walka wieczoru:

  • Marian Ziółkowski (24-8-1) vs. Sebastian Rajewski (12-6-0) – o pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej

Co-main event:

  • Marcin Różalski vs. Errol Zimmerman – walka na zasadach K-1 w rękawicach do MMA

Pozostałe walki:

  • Artur Szpilka (0-0-0) vs. Serhiy Radchenko (2-1-0)
  • Borys Mańkowski (22-9-1) vs. Daniel Torres (13-5-0)
  • Jakub Wikłacz (12-3-1) vs. Bruno Santos (10-3-0)
  • Filip Stawowy (9-2-0) vs. Michal Martínek (9-3-0)
  • Roman Szymański (15-6-0) vs. Valeriu Mircea (26-7-1)
  • Artur Sowiński (22-13-0) vs. Donovan Desmae (15-7-0)
  • Przemysław Dzwoniarek (3-1-0) vs. Marc Doussis (7-1-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.