FAME MMA

(VIDEO) Alan zawalczy z „Ferrarim”? Umówili się na pojedynek: „Mamy się bić jeszcze w tym roku”

Wygląda na to, że Alan Kwieciński w końcu stanie do walki z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Zawodnicy mają do wyjaśnienia konflikt, który trwa od dłuższego czasu.

„Alanik” w tym roku stoczył już cztery pojedynki. Zmierzył się z Denisem Załęckim, jego ojcem Dawidem, Mateuszem Murańskim oraz zawalczył 2vs1. Nie ma jednak za sobą najlepszego okresu i zwyciężył jedynie ostatnie zestawienie.

Alan o walce z Amadeuszem „Ferrarim”

Kwieciński w klatce ma do wyjaśnienia jeszcze kilka konfliktów. Między innymi kilkukrotnie dochodziło do mocnej wymiany zdań i konfrontacji pomiędzy nim i Amadeuszem „Ferrarim”.

Podczas jeden z konferencji miała także miejsce bójka, a freak fighterzy zostali rozdzieleni przez ochronę. Jednak dopiero teraz na poważnie zaczęli mówić o pojedynku w klatce.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Alan Kwieciński wyjaśnił, że podczas konferencji Prime Show MMA rozmawiał z Amadeuszem, który miał zgodzić się na pojedynek. Najpierw jednak „Ferrari” chce stoczyć walkę na przetarcie.

– Trochę się spiąłem z tym kondomem „Ferrarim”. Powiedział, że robi walkę niebawem, szybko, bo podobno miał odcięte paluchy, szybki. Robi teraz walkę na przetarcie i mamy się bić w tym roku jeszcze. Powiedział, że zgodzi się na walkę w końcu.

– Być może, ja jestem otwarty. Chciałbym, ja sercem jestem z FAME. Fajnie by było to zrobić tam. A nawet są propozycje zrobić 2vs2. Niech weźmie tego klona swojego gorszego. On z tym ciosem i ja z Sequento wjeżdżam. Wolałbym sam się rozprawić z „Ferrarim” i tak zrobię.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Cepeliada w wykonaniu Amadeusza Ferrariego. Mimo tego wygrywa przez TKO z Haribo. [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.