PRIME SHOW MMA

Gdzie i o której oglądać Prime MMA? Ile kosztuje i dostęp? Transmisja, stream online, Prime Show MMA PPV

Już w sobotę 19 lutego pierwsza gala Prime MMA! Gdzie oglądać Pay-Per-View PRIME Show MMA? O której godzinie rozpocznie się transmisja? Sprawdź gdzie obejrzeć galę na żywo i dowiedz się, gdzie kupić dostęp!

Data i godzina rozpoczęcia gali Prime Show MMA

Pierwsza gala Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego w sobotę. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00, a w karcie walk zobaczymy wiele znanych osobistości. Niezwykle emocjonująco zapowiada się starcie włodarza organizacji Don Kasjo z Mateuszem Murańskim. Obaj znani z występów w FAME MMA zawodnicy o walce dowiedzieli się dwa tygodnie temu.

Oprócz tego na gali PRIME Show MMA zobaczymy starcie światopoglądów. Kontrowersyjny poeta Jaś Kapela podejmie Ziemowita Kossakowskiego. Obaj zaliczą zawodowe debiuty w klatce Prime MMA.

Gdzie odbędzie się PRIME Show MMA?

Areną, która ugości pierwszą galę Prime MMA będzie łódzka Atlas Arena. Debiutanckie show startuje już o godzinie 20:00. Main eventem będzie pojedynek Kamerzysta vs. Lord Kruszwil. Dawni koledzy i współpracownicy rozwiążą w końcu podgrzewany od kilku lat konflikt! Równie ciekawie zapowiada się starcie znanego z organizacji The War Adama Soroko. Zawodnik, który nigdy nie odmawia bójki spotka się z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem.

Sprawdź!  Mateusz Murański przegrał z Vaso Bakocevicem! "Psychopata" wypunktował zmęczonego rywala

Gdzie oglądać Prime MMA na żywo?

Prime Show MMA rozpocznie się już o godzinie 20:00, a gdzie oglądać galę na żywo? Transmisja online dostępna jest tylko i wyłącznie w systemie pay-per-view. Wykupić go można przez TEN LINK. Gala nie będzie emitowana w otwartej telewizji. Całe show liczy 13 pojedynków, a jednym z nich będzie szalona walka 2 vs 1! W niej wystąpi Kuba Lasik oraz Rafał Pazik, którzy zmierzą się z Alanem Kwiecińskim, który szybko wraca do akcji po porażce na HIGH League 2.

Gdzie kupić i ile kosztuje PPV Prime Show MMA?

PPV do gali PRIME: Zadyma można nabyć poprzez link: https://www.primemma.tv/. Będzie to jedyne legalne źródło transmisji. Cena PPV zaczyna się od 29,99 zł, a dostęp do zapisu gwarantowany będzie przez 24 godziny. Jest też opcja PREMIUM kosztuje 34,99 zł. W tej opcji widzowie będą mieli dostęp m.in. do Strefy Cringe’u, w której zasiądą czołowe polskie gwiazdy Internetu i show-biznesu. Ponadto użytkownicy w tej opcji otrzymują dostęp przez tydzień, a sama gala będzie do obejrzenia w jakości 1080p.

-> PRIME MMA PPV<-

Kto zawalczy na PRIME SHOW MMA? Karta walk PRIME MMA:

 • Kamerzysta vs Kruszwil
 • Don Kasjo vs Mateusz „Muran” Murański
 • Adam Soroko vs „Stifler”
 • Medusa vs Dawid Narożny
 • Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski
 • Paweł Tyburski vs Łukasz Lupa
 • „Queen of the Black” vs Ola Okrzesik
 • Puszbarber vs Sobota
 • Alan Kwieciński vs Kuba Lasik&Rafał Pazik
 • Ztrolowany vs Hecman
 • Wiola Kotelecka vs Oliwia Sadkowska
 • Adrian Cios vs Dawid Ambro
 • Paweł Całkowski vs Sergiusz Zając
Sprawdź!  (VIDEO) "Mielonidas" ciężko znokautowany! Potężne ciosy "Ztrolowanego"!

Kiedy odbędzie się Prime Show MMA?

Premierowa gala rozpocznie się już w sobotę 19 lutego o godzinie 20:00. Wydarzenie odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.