FAME MMA

Marcin Wrzosek o starciu z Don Kasjo: „Chciałbym w małych rękawicach, ale on się boi. Jest dla mnie przepustką do rewanżu z Normanem lub Borysem”

W minioną niedzielę odbyła się druga konferencja przed sobotnią gal poznańskiej organizacji. Podczas wydarzenia poznaliśmy m.in. bohaterów main eventu Fame MMA 12.

„Polish Zombie” to już czwarty zawodnik, który z KSW trafił do Fame MMA. Jako pierwszy organizację zmienił Popek, następnie Norman Parke. W walce wieczoru sobotniej gali zobaczymy natomiast Borysa Mańkowskiego, który jednak wciąż ma kontrakt z KSW. Podobnie sytuacja wygląda z Wrzoskiem.

Rywalem byłego mistrza największej polskiej organizacji MMA będzie Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Starcie odbędzie się w formule, w której gwiazda Fame MMA ma największe doświadczenie, czyli w boksie. Dla Don Kasjo będzie to już drugie starcie z fighterem KSW.

Na Fame MMA 10 Życiński zmierzył się z Normanem Parke i przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Nie mógł jednak pogodzić się z porażką i kilkukrotnie zgłaszał protesty. Oświadczył również, że nie dotrzyma swojej obietnicy i nie zniknie z Internetu po przegranej ze Storminem.

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

Sprawdź!  Denis uderza w Don Kasjo! Proponuje mu walkę: "Twoja kariera zakończyła się, jak cię wyje**li z FAME! Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!"

Wrzosek zdradził, że zestawienie z Życińskim było pomysłem szefów organizacji. Jeśli fighter pokona Don Kasjo, będzie miał szanse na rewanż z Parke lub Mańkowskim, z którymi przegrał przez decyzję sędziów.

Zaproponowali mi go właściciele i ja to przyjąłem. Jest dla mnie przepustką do rewanżu z Normanem lub Borysem. Ja wiem, że ja te walki wygrałem – wyjaśnił.

Fighter zaznaczył, że tym razem chciałby zmierzyć się w pojedynku bokserskich w małych rękawicach:

Wolałbym w boksie w małych rękawicach. Widzieliście te walki. Oni od pierwszej rundy próbowali obalać. Jak tylko poczuli mój ciężki cios na swojej szczęście, od razu szli mi w nogi. To teraz dla odmiany odbierzmy im to.

Z Kasjuszem też bym chciał walczyć w małych rękawicach, ale on się boi – dodał.

Cały wywiad z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem znajdziesz poniżej:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Marcin Wrzosek vs Don Kasjo na FAME MMA 12

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.