PRIME SHOW MMA

Denis Załęcki odpowiada reprezentantowi ŁKS-u Łódź! Zawalczy z nim pod jednym warunkiem!

Denis Załęcki odpowiedział na wyzwanie reprezentanta ŁKS-u. Stanie z nim do walki, jednak ten musi najpierw spełnić jeden warunek.

Już niedługo rozpocznie się gala Prime Show MMA, na której swój pojedynek stoczy Paweł Całkowski z ŁKS-u Łódź. Zmierzy się on z Sergiuszem Zającem, który zwyciężył drugą edycję turnieju na gołe pięści The War.

W rozmowie z fansportu.pl Całkowski postanowił rzucić wyzwanie Denisowi Załęckiemu. W ostrych słowach wypowiedział się o fighterze i oświadczył, że jest gotowy na walkę w dowolnej formule:

– Nie przepadam za pseudocelebrytami. Jedyny, z którym mógłbym się bić, to jest Denis Załęcki. Chętnie bym z nim zawalczył, ponieważ zgrywa nie wiadomo kogo, a pisał listy do prokuratora i wyrażał skruchę. Albo jesteśmy porządnymi ludźmi i zachowujemy się jak ludzie, albo jesteśmy obsrańcami.

Denis Załęcki postanowił odpowiedź Całkowskiemu. Jak się okazało, „Bad Boy” jest otwarty na pojedynek, jednak pod jednym warunkiem. Reprezentant ŁKS-u dostanie szansę walki na The War, jeśli w dzisiejszym starciu pokonała Sergiusza Zająca.

W odpowiedzi na słowa Całkowskiego właściciel The War Denis zamieścił taki komentarz:

Sprawdź!  (VIDEO) Adrian Cios poddany w pierwszej rundzie! "Ambro" wygrywa na Prime Show MMA!

– Jak dziś wygrasz, to proponuję ci walkę ze mną na The War. Jeśli przegrasz, znaczy, że jesteś za cienki, żeby tam zawalczyć. Jeżeli jednak uda ci się jakimś cudem wygrać z Zającem to dostaniesz szansę. Czekam tam na ciebie, oczywiście, jeżeli będziesz miał jaja, bo mówią o tobie różnie… Albo po prostu przyjedź do Torunia bez kozaczenia w necie.

Pojedynek Całkowski vs Zając otworzy galę Prime Show MMA. Wydarzenie możesz obejrzeć po wykupieniu PPV tutaj.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – PRIME SHOW MMA

Źródło: Facebook

Sprawdź!  "Don Kasjo" o konflikcie freakowych federacji: "Rozmawiałem z zawodnikami FAME. Mają oficjalny zakaz..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.