PRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” zawalczy na Prime Show MMA! Zmierzy się z Mateuszem Murańskim!

Organizacja Prime Show MMA potwierdziła kolejne starcie! Na najbliższej gali do klatki powróci jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce.

Kasjusz Życiński po raz pierwszy zawalczy poza FAME. Pod koniec 2021 roku niespodziewanie rozstał się z poznańską federacją i dołączył do nowej na rynku organizacji należącej do założycieli Fight Exclusive Night. Swoją decyzją zaskoczył nawet włodarzy FAME, którzy nie mieli pojęcia o jego planach.

W grudniu Życiński zapewniał, że póki co nie zamierza toczyć kolejnych pojedynków, gdyż nie czuje głodu walki, a w ostatnich starciach wychodził do klatki jedynie dla swojego trenera. Tłumaczył też m.in., że problemy z łokciami i najpierw musi przejść operacje.

„Don Kasjo” szybko jednak zmienił zdanie. Już 19 lutego w co-main evencie pierwszej gali Prime Show MMA stoczy swój 8 pojedynek freakowy. Starcie odbędzie się na zasadach bokserskich, a jego rywalem będzie Mateusz Murański, który początkowo miał walczyć z innym przeciwnikiem.

Dla „Murana”, który ma na swoim koncie 4 pojedynki będzie to debiut w nowej formule. Biorąc pod uwagę poziom umiejętności i doświadczenie Życińskiego w boksie amatorskim, to właśnie on będzie ogromnym faworytem.

Sprawdź!  (VIDEO) Wrzoskowi puściły nerwy! Ostre słowa do prowadzącego: "Wkur*iasz mnie! Jaką narrację tworzysz ku*wa! Bardzo nieprofesjonalnie!"

Organizacja Prime Show MMA tak na swoich social mediach zapowiedziała zbliżający się pojedynek – Mamy dla Was prawdziwą BOMBĘ! Na PRIME SHOW MMA do walki stanie również sam WŁODARZ! Zaskoczeni? DON KASJO i MURAN w CO-MAIN EVENT zmierzą się w walce bokserskiej! Kto zwycięży?!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.