PRIME SHOW MMA

Alan Kwieciński zawalczy 2vs1! Szybki powrót po starciu z Denisem Załęckim! „Ja jestem zawodnikiem High League, zawodnikiem FAME, ale…”

Alan Kwieciński nie traci czasu i powraca na kolejny pojedynek. Zaledwie dwa tygodnie po ostatnim starciu zadebiutuje w nowej organizacji.

Ostatni raz widzieliśmy Alana w akcji na gali High League 2, kiedy to zmierzył się z Denisem Załęckim. Większość kibiców spodziewała się szybkiego nokautu, jednak Kwieciński wytrzymał trzy odsłony, ale ostatecznie przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Niespodziewanie przed wczorajszą konferencja Prime Show MMA federacja ogłosiła, że Alan kolejny pojedynek stoczy już 19 marca i tym razem zawalczy w nietypowej formule.

Kwieciński weźmie udział w starciu 2vs1. Sam zmierzy się z dwoma debiutantami, którzy nie mają żadnego doświadczenia w klatce, jednak są przekonani, że sprawią niespodziankę. Na gali Prime Show MMA w najbliższą sobotę Alana zawalczy z Rafałem Pazikiem i Jakubem Lasikiem.

W rozmowie z fansportu.pl Kwieciński przyznał, że nie chce czekać na kolejne gale FAME i High League, tylko zamierza toczyć jak najwięcej pojedynków. Wykorzystał więc szansę, jaką dostał na ostatnią chwilę.

– Ja powiedziałem, że jak się będę dobrze czuł, nic mi nie będzie, to ja się będę chciał bić. Ja nie mogę czekać… Ja jestem zawodnikiem High League, zawodnikiem FAME, ale też nie chcę czekać na jedną, dwie walki w roku. Chcę się bić jak najczęściej. (…) Mnie dzisiaj ściągnęli z łóżka: Dawaj, bo jest walka. Ja chcę się bić często. Jestem zdrowy, mogę się bić. Co innego jakbym miał kontuzję. Wiem, że to będzie mój rok, jestem tego pewny.

Gala PRIME MMA odbędzie się już w sobotę, 19 lutego!

Sprawdź!  Duża zmiana kursów! Ojciec Denisa Załęckiego faworytem w walce z Alanem Kwiecińskim!

-> PRIME MMA PPV

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.