FAME MMA

Gdzie i jak oglądać FAME MMA 14 PPV? Cena, kiedy, gdzie i o której? FAME MMA 14 PPV – jak wykupić?

W sobotę 14 maja w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Krwawe i ekscytujące boje największych polskich celebrytów dostarczą emocji wszystkim kibicom na żywo i przed odbiornikami! Emocjonalne konflikty i debiuty już w najbliższy weekend! Gdzie i jak oglądać FAME MMA 14? FAME MMA 14 PPV – jak kupić, cena, kiedy i gdzie? Karta walk FAME 14. Transmisja na żywo w PPV!

JAK KUPIĆ FAME MMA 14 PPV?

Gdzie i jak oglądać FAME MMA 14 PPV?

Już w ten weekend powraca największa polska organizacja walk freak fight! FAME MMA 14 PPV ponownie skupi uwagę całej Polski dzięki pojedynkom największym gwiazdom show biznesu. Gdzie i kiedy FAME MMA 14? Gala odbędzie się już w tę sobotę 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na show w największej hali sportowej w Polsce wyprzedały się w okamgnieniu. To pokazuje, jak warto jest zobaczyć to na żywo!

Gala od pierwszej do ostatniej walki trzymać będzie w napięciu, a pojawią się same mega gwiazdy polskiego show biznesu i Internetu! W karcie walk FAME MMA 14 są między innymi znani na całym świecie streamerzy z YouTube: „Xayoo” vs. „Nitro”, co może pobić wszelkie rekordy jeśli chodzi o zasięgi, bo w końcu „Xayoo” wciąż jest niezwykle rozpoznawalny przez grę w League of Legends.

W końcu w brutalnym boju spotkają się skłócone Monika Kociołek oraz Agata Fąk. Popularna „Mona” z Teamu X2 staje niejako w obronie zaprzyjaźnionej influencerki, z którą wypuściła nagrania głosowe „Fagaty”. Ta, ewidentnie naładowana złą krwią, będzie chciała wyżyć się na Kociołek w drugim co-main evencie FAME MMA 14. Galę będzie można obejrzeć jedynie przez PAY-PER-VIEW.

Sprawdź!  Piękny gest FAME. Największa freakowa federacja pomoże z DIOZ pokrzywdzonym zwierzętom

-> NIE ZWLEKAJ, KUP FAME MMA 14 PPV!

FAME MMA 14 – transmisja na żywo

14 maja na FAME 14 zadebiutuje największa gwiazda telewizyjnego programu Królowe Życia, Katarzyna Alexander, znana szerzej jako „Lala Laluna”. Początkowo kontrowersyjna celebrytka miała spotkać się z „Sheeyą”. Niestety oponentka doznała kontuzji na kilka dni przed wydarzeniem, a na jej miejsce wskoczyła Wiktoria „Wiki” Jaroniewska. Pojedynek „Laluna” vs. „Wiki” będzie debiutem dla obu zawodniczek.

Do obrony pasa mistrzowskiego kategorii do 77 kg stanie Maksymilian Wiewiórka. Popularny „Wiewiór” odebrał tytuł Adrianowi „Polakowi”. Na FAME MMA 14 PPV jego oponentem będzie Krystian „Krycha” Wilczak, czyli jeden z najgroźniejszych półśrednich w całej federacji. Pretendent do tytułu chciał, by dopuszczone były także łokcie, jednak champion nalegał, by starcie odbyło się na zasadach FAME MMA.

Cena FAME MMA 14 PPV

Ekscytujące pojedynki freak fight’owe nie będą streamowane w otwartej telewizji. Cena FAME MMA 14 PPV zaczyna się jednak już od 29,99 zł, co wcale nie stanowi zaporowej kwoty. Emocje są gwarantowane, a użytkownik do wyboru ma dwa warianty.

Podstawową opcją, jest FAME MMA 14 PPV BASIC, którego cena to 29,99 zł. Transmisja na żywo odbędzie się w wysokiej jakości 720p. Dodatkowo, jeśli z jakiegoś powodu użytkownik musi przerwać oglądanie, będzie mógł nadrobić to później. Zapewni to 48-godzinny dostęp do nagrania!

Sprawdź!  Piątkowska pod wrażeniem walki Pasuta: "Jakie on pokazał serce. Wyglądał, jakby się zderzył z pociągiem"

Zdecydowanie lepszą i pełną bonusów jest oferta FAME MMA 14 PREMIUM w cenie 34,99 zł. Stream online odbędzie się w jakości 1080p. Co więcej, aż przez 7 dni użytkownik może odtworzyć zarówno tę, jak i poprzednie gale od FAME MMA 11! W cenie ujęte są też materiały zza kulis, jak Loża Szyderców.

Płatności można dokonać Blikiem, poprzez Google/Apple Pay, przelewem, czy też kartą. Każdy użytkownik znajdzie sposób odpowiadający jego możliwościom. FAME MMA 14 to niepowtarzalna okazja, by obejrzeć pojedynek Normana „Sotrmin” Parke’a w sławetnej klatce rzymskiej!

FAME MMA 14 PPV – jak kupić? Karta walk FAME MMA 14. Transmisja na żywo i cena FAME MMA 14 PPV

Typy i kursy bukmacherskie na BetClic

Zwycięzca jednego z sezonów The Ultimate Fighter oraz gwiazda zarówno UFC, jak i KSW spotka się na specjalnych zasadach z Piotrem Szeligą. Fighterzy stoczą jedną rundę w boksie, a dwie kolejne już na zasadach MMA. Co niezwykle istotnie, obaj wygrali przed czasem swoje pojedynki na niedawnej hitowej gali FAME MMA 13.

 • Piotr Szeliga wygra walkę – kurs 3.35
 • Norman Parke wygra walkę – kurs 1.22

Ekscytująco i krwawo zarazem zapowiada się starcie Mateusz Murański vs. Alan Kwieciński. Zawodnicy nie kryją wzajemnej nienawiści, a ochrona interweniowała przy każdym spotkaniu twarzą w twarz. Według wyłącznego bukmachera FAME MMA to „Alanik” jest zdecydowanym faworytem pojedynku. Emocji nie zabraknie, co zwiastowało uderzenie rywala przez „Murana”!

 • Mateusz Murański wygra walkę – kurs 2.50
 • Alan Kwieciński wygra walkę – kurs 1.40
Sprawdź!  Parke umieszcza Szeligę w rankingu rywali: "Ku*wa, musi być na samym dnie. Napompowany szukający jednego szalonego ciosu"

Wszyscy nowi użytkownicy BetClic rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

FAME MMA 14 – kiedy, gdzie i o której?

Gala FAME MMA 14 rozpocznie się 14 maja o godzinie 20:00. Halą wydarzenia będzie Tauron Arena w Krakowie.

FAME MMA 14 PPV

Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie za pośrednictwem PAY-PER-VIEW, które wkupić można TUTAJ. To niepowtarzalna okazja, by live zobaczyć debiuty znanych YouTuberów w walce wieczoru: Tromba vs. Gimper.

-> Otwórz konto i odbierz bonus

FAME MMA 14 karta walk

Walka wieczoru:

 • Mateusz „Trąbka” Tromba vs. Tomasz „Gimper” Działowy

Pozostałe:

 • Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
 • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke (Rzymska klatka, pierwsza runda boks, druga i trzecia MMA)
 • Monika „Mona” Kociołek vs. Agata „Fagata” Fąk
 • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs. Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
 • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K1
 • Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański
 • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
 • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Katarzyna „Lala Laluna” Alexander

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.