FAME MMA

FAME MMA 14 PPV – jak kupić? Karta walk FAME MMA 14. Transmisja na żywo i cena FAME MMA 14 PPV

W tę sobotę 14 maja odbędzie się FAME MMA 14. Gala w Tauron Arenie w Krakowie raz jeszcze dostarczy niesamowitych emocji w postaci walk największych gwiazd polskiego show biznesu! Wielkie powroty, medialne debiuty, ekscytujące konflikty – to wszystko wydarzy się już w ten weekend! Gdzie i jak kupić FAME MMA 14 PPV? Cena, transmisja na żywo. Karta walk FAME MMA 14.

Gdzie oglądać FAME 14? Stream online, transmisja na żywo. Gdzie i jak kupić PPV? FAME MMA 14 PPV cena, karta walk FAME MMA 14

Transmisja na żywo FAME MMA 14

Po raz kolejny największa polska federacja freak fight’ów powraca emocjonując wszystkich fanów MMA w Polsce! Hitowa gala FAME MMA 14 tym razem odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, po raz kolejny wyprzedając wszystkie bilety w rekordowym czasie. Ekscytujące pojedynki, niezwykłe debiuty i bardzo mocna karta walk FAME MMA 14 – to wszystko przekłada się na szalone zainteresowanie kibiców.

14 maja zobaczymy debiut gwiazdy Królowych Życia, „Laluny”. Celebrytka na niecały tydzień przed galą straciła rywalkę, bo „Sheeya” musiała wycofać się ze względu na kontuzję. Federacja nie mogła stracić blasku mega gwiazdy „Laluny” i na zastępstwo wskoczyła Wiktoria „Wiki” Jaroniewska!

Sprawdź!  FAME 18. Okniński stanowczo przed walką Ferrariego! "Nie dopuszczę go, jeśli w pierwszej…"

Niezwykle medialną walką będzie także pojedynek „Xayoo” vs. „Nitrozyniak”. To bodaj najbardziej znani polscy YouTuberzy, którzy przyciągną uwagę całego świata! „Xayoo” to były zawodowy gracz w League of Legends, który obecnie streamuje gry na żywo. „Nitrozyniak” w debiucie na hitowej gali FAME 13 przegrał jednogłośną decyzją.

-> WYKUP FAME 14 PPV!

Gdzie i jak kupić FAME MMA 14 PPV?

Cena FAME MMA 14 PPV zależy od wybranej opcji. Kwota nie jest wygórowana, a emocje, które zapewni gala są bezcenne! Dostęp do transmisji na żywo nabyć można POD TYM LINKIEM, a dostępne są dwa warianty:

FAME MMA 14 PREMIUM PPV, które kosztuje 34,99 zł i daje możliwość obejrzenia gali na żywo w jakości 1080p. Dodatkowo przez kolejnych 7 dni odtworzyć można wszystkie gale i materiały dodatkowe, jak Loża Szyderców od samej gali FAME 11!

Cena FAME 14 BASIC PPV wynosi 29,99 zł. Transmisja na żywo FAME MMA 14 dostępna jest w jakości 720p. Co więcej, galę obejrzeć można także przez 48h po jej zakończeniu! Po wyborze odpowiadającej nam opcji przechodzi się do wyboru metody płatności: Blik, Google/Apple Pay, przelew, karta – opcji jest wiele i każdy znajdzie jakąś dla siebie!

Sprawdź!  Don Kasjo odpowiada Mateuszowi Gamrotowi. "Wie, że dostałby w czerep szybciej niż pałka. Nie dostanie walki życia." [WIDEO]

Podczas FAME MMA 14 PPV odbędzie się wielki pojedynek byłych członkiń dwóch Teamów X. Monika „Mona” Kociołek zmierzy się z reprezentantką 1. edycji, Agatą „Fagatą” Fąk. Co więcej, raz jeszcze zobaczymy sławną na cały świat klatkę rzymską. W niej pojawi się była gwiazda KSW oraz UFC: Norman „Stormin” Parke!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Typowanie FAME MMA 14

Irlandczyk z Północy na FAME 14 PPV spotka się z Piotrem Szeligą! Zawodnicy wystąpili także na ostatniej gali FAME MMA 13 i obaj wygrali swoje pojedynki przed czasem… Choć Normanowi Parke pomogła w tym kontuzja „Popka”. Popularny „Szeli” z kolei zwyciężył po brutalnym KO na „Arabie”.

W końcu dojdzie do wyczekiwanego boju Alan Kwieciński vs. Mateusz Murański. Fighterzy od dawna wyzywali się konferencjach i w wywiadach. Emocje sięgają zenitu z każdym kolejnym dniem i 14 maja na FAME MMA 14 PPV zapowiada się naprawdę ostra walka! Choć obaj podchodzą do pojedynku po porażkach, to jednak „Alanik” jest faworytem.

FAME MMA 14 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

Sprawdź!  Piotr Szeliga potwierdza doniesienia! Walka z Popkiem w innej formule? "Podchodzę do niego jak do freaka..."

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA!

Karta walk FAME  14

Walka wieczoru:
Mateusz „Trąbka” Tromba vs.Tomasz „Gimper” Działowy

Pozostałe:
Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke 
(Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
Monika „Mona” Kociołek
 vs. Agata „Fagata” Fąk
Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K1
Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański
Mariusz „Hejter” Słoński 
vs. Dawid Malczyński
Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Klaudia „Lala Laluna” Alexander

Stream online FAME MMA 14 PPV

Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie za pośrednictwem PAY-PER-VIEW, które wkupić można TUTAJ. To niepowtarzalna okazja, by live zobaczyć debiuty znanych YouTuberów w walce wieczoru: Tromba vs. Gimper.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.