UFC

Gamer już po rozmowie z menadżerem: „Powiedziałem, kiedy chcę wrócić i zasugerowałem walkę z…”

Mateus Gamrot po drugim zwycięstwie w UFC przyznał, że potrzebuje trochę czasu na odpoczynek, jednak już planuje swój powrót do oktagonu.

Aktualny bilans Gamera w największej organizacji MMA na świecie to 2 zwycięstwa i jedna porażka. Po przegranej z Guramem Kutateladze były mistrz KSW znokautował Scotta Holtzmana, a na ostatniej gali UFC Vegas 31 poddał Jeremy’ego Stephensa.

Po kolejnym efektownym zwycięstwie Gamer przyznał, że zaczyna odczuwać, iż amerykańskiej publiczności oraz organizacji UFC podobają się jego pojedynki.

– Odczuwam to po zachowaniu trenerów z American Top Team i właściciela klubu Dana Lamberta, który wysyła do mnie różne wiadomości. Teraz może się złożyć tak, że UFC zaproponuje mi nowy kontrakt. Tam zazwyczaj jest tak, że podpisuje się umowę na 4 walki i jeśli się ktoś podoba, to przed ostatnim pojedynkiem przychodzą renegocjować kontrakt. Tak może być w moim przypadku, nie musi, ale już padły takie słowa. Czekam, ale apetyt jest wielki – przyznał w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Sprawdź!  UFC 292. "Chito" Vera zwycięża po mocnej, stójkowej batalii

MATEUSZ GAMROT O POWROCIE DO OKTAGONU

Gamer zdradził również, że jest już po rozmowie z menadżerem. Podał mu termin powrotu do oktagonu oraz rywala, z jakim chciałby zawalczyć w kolejnym starciu:

– Wymieniliśmy z menadżerem jeden telefon, były SMS-y, powiedziałem, kiedy chcę wrócić, to może być grudzień, zasugerowałem walkę z Tonym Fergusonem. Powiedział, że będzie działać w tym kierunku – powiedział.

– Jeśli ktoś mnie pyta, wybieram jego. Jest numerem 6 rankingu UFC, jest bardzo dobry, był pretendentem do pasa, jest medialny, ma dobry parter i stylistycznie mi odpowiada. Wydaje się, że najlepsze lata kariery ma za sobą. Ale jak walczyć to tylko z najlepszymi – wyjaśnił.

Źródło: Sportowe Fakty

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.