UFC

UFC 294: Wielkie kontrowersje po decyzji lekarza! Doszło do awantury w klatce! [WIDEO]

W karcie głównej UFC 294 doszło do starcia czołowych fighterów wagi półciężkiej. Magomed Ankalaev zmierzył się z Johnnym Walkerem.

Oglądaj UFC 294 za darmo TUTAJ!

Rosyjski wojownik powrócił na UFC 294 do akcji po 10 miesiącach od ostatniego występu. W grudniu 2022 roku 25-minutowa walka z Janem Błachowiczem zakończyła się niejednogłośnym remisem. Ankalaev domagał się rewanżu z Polakiem, ale ostatecznie z powodu kontuzji pozostał „na uboczu” przez większość 2023 roku.

W Abu Dhabi Magomed Ankalaev zmierzył się z Johnnym Walkerem. Brazylijczyk zasłynął ekwilibrystycznymi technikami, które prezentował w oktagonie. Po serii wygranych w UFC przyszły gorsze czasy i aż 4 porażki w 5 starciach. Walker podniósł się po tym notując imponujące wygrane przed czasem poddając Iona Cutelabę i nokautując Paula Craiga. W ostatnim występie zaliczył niezbyt ciekawą wygraną nad Anthonym Smithem.

Odbierz bonusy i oglądaj UFC 294 na żywo!

UFC 294. Ankalaev vs Walker – RELACJA

RUNDA 1

Walker statecznie rozpoczął od wyczekiwania Rosjanina, po czym ruszył z mocnymi low kickami a la Jan Błachowicz. Ankalaev postraszył wysokim kopnięciem, przypuścił lowa i zaatakował prawym sierpem. Dobry front Magomeda, który powoli wyczuwa ataki Brazylijczyka i sięgnął go ciosem na wątrobę! Odczuł to Johnny Walker, ruszył z zapasami Rosjanin, który docisnął oponenta do siatki. Mocne ciosy Ankalaeva, który w pełni kontroluje Brazylijczyka, ale trafił go nielegalnym kolanem na głowę. Lekarz po interwencji zakończył walkę, jednak Walker chciał się bić dalej. Po chwili doszło do awantury pomiędzy zawodnikami, a do klatki musiał wejść sam Dana White, który uspokoił sytuację.

Sprawdź!  (VIDEO) Jake Paul wypuścił diss na Danę White'a! "Chciwa, stara, samotna dzi*ka"

Wynik walki: No contest!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.