UFC

Gaethje położył Poiriera spać! POTĘŻNY nokaut na UFC 291! [WIDEO]

W walce wieczoru UFC 291 wyłoniony został nowy mistrz BMF! Dustin Poirier zmierzył się niezwykle groźnym Justinem Gaethje. Kto wygrał w main evencie?

-> Do 100 zł zwrotu za pierwszy kupon! Graj i obejrzyj UFC na żywo!

Tytuł Baddest Motherf*cker powstał, by podnieść stawkę starcia Jorge Masvidal vs Nate Diaz. Przed czterema laty pas zaprezentował Dwayne „The Rock” Johnson, a panowie dali krwawą i emocjonującą bitkę. Ostatecznie przez TKO zwyciężył „Gamebred” po tym, jak lekarz nie dopuścił jego rywala do kolejnej odsłony.

To właśnie Masvidal wręczy zwycięzcy walki wieczoru UFC 291 pas. Jorge ma zapewne nadzieję, że wygranym okaże się jego klubowy kolega Dustin Poirier. Zawodnik American Top Team ma przewagę mentalną nad „The Highlightem”, którego pokonał jeszcze w 2018 roku. „The Diamond” w ostatnich latach umocnił się na pozycji jednej z największych gwiazd federacji rozstrzygając na swoją korzyść trylogię z McGregorem. Starcie mistrzowskie z Charlesem Oliveirą nie poszło jednak po jego myśli – Poirier przegrał przez poddanie w 3. rundzie. Odbił się po tym zwyciężając po emocjonującym pojedynku z Michaelem Chandlerem.

Sprawdź!  Oleksiejczuk poznał kolejnego rywala! Ta walka musi zakończyć się nokautem!

Justin Gaethje również ma na koncie wygraną z „Iron Mikiem”. Amerykanin z Arizony to jeden z najbardziej ekscytujących zawodników UFC. Jego największym osiągnięciem w obecnej federacji, podobnie jak Dustina, jest tymczasowy pas wagi lekkiej. W Salt Lake City „The Highlight” chciał nie tylko zgarnąć tytuł BMF, lecz także przybliżyć się do walki z Islamem Makhachevem. Kto wygrał w main evencie UFC 291?

-> Graj i oglądaj UFC 291!

UFC 291: Poirier vs Gaethje – RELACJA

RUNDA 1

Obaj zaczęli od wymian lewy na lewy, a zaraz Gaethje wyprowadził kilka potężnych lowów. Poirier szukał middle kicka, spokojnie wszedł w ten pojedynek. Mocne uderzenie Dustina, „The Highlight” dobrze się uchyla i szuka kontry bokserskiej. Niebezpiecznie schyla się Justin przy wyprowadzanym kopnięciu rywala, ale wyprowadza high kicka na gardę! Poirier donrze się zasłania, ale sam nie potrafi wstrzelić się w Gaethjego. Ten z kolei celnie bije prostymi kombinacjami, ale obrywa mocnym prostym „The Diamonda”! Znakomicie pracuje Poirier prawym sierpem. Gaethje pracuje kopnięciami i jeszcze wyprowadzili obaj bardzo groźne uderzenia.

Sprawdź!  Kevin Lee w emocjach po zwolnieniu z UFC! "Bez ściemy, jestem wkur*iony..."

RUNDA 2

Poirier agresywniej, spycha swoimi atakami rywala na siatkę. Ucieka Justin, odpowiada mocną serią. Trafił potężnym high kickiem Justin Gaethje! DUSTIN POIRIER NA DESAKCH!

Wynik walki: Justin Gaethje wygrywa przez KO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.