UFC

Gaethje będzie bronił pasa BMF? Conor McGregor rzucił wyzwanie!

Na minionej gali UFC 291 poznaliśmy nowego mistrza BMF. Po kapitalnym skończeniu został nim Justin Gaethje, który został wyzwany przez Conora McGregora.

Popularny „The Highlight” wystąpił w main evencie minionego eventu w Salt Lake City, gdzie jego przeciwnikiem był Dustin Poirier. Justin świetnie wszedł w pojedynek i od samego początku okopywał nogi rywala. „The Diamond” doszedł w końcu do głosu w kolejnych minutach i rozciął łuk brwiowy Gaethjego. Pochodzący z Arizony zawodnik nic sobie z tego nie robił. Po przerwie szybko wziął się do roboty i brutalnie znokautował Poiriera.

„The Highlighta” czeka teraz najprawdopodobniej walka mistrzowska ze zwycięzcą main eventu UFC 294, Makhachev vs Oliveira. Nowy posiadacz tytułu Baddest Motherf*cker, zaraz po wiktorii, został jednak wyzwany na Twitterze przez Conora McGregora.

Justin, będę tobą poniewierał.

To ja jestem prawdziwym najgroźniejszym sk***wielem. Może walczyć o drobniaki jak chce, ale ja walczę o dusze. Ja rozdaję karty, jestem gotowy na kolejną. J***bać Chandlera, jeśli chcesz – wyzwij mnie – napisał Irlandczyk.

Sprawdź!  Gamrot wyśmiał hejtera! Agresywna wiadomość do zawodnika UFC

Dawno już skończyły się nagrania do programu The Ultimate Fighter, gdzie „The Notorious” był jednym z trenerów. Jak zazwyczaj, tak i w tym przypadku McGregor miał zmierzyć się z drugim z opiekunów, Michaelem Chandlerem. To hitowe starcie zostało jednak odsunięte w czasie. Wszystkiemu winien jest Conor, który wciąż nie dołączył do puli sportowców testowanych przez USADA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.