Clout MMA

Adamek mógł zarobić rekordowe pieniądze za walkę freakową! Wiemy, ile miało zaproponować Clout MMA

Do sieci trafiły informacje na temat oferty, jaką otrzymał Tomasz Adamek. Były mistrz świata nie przyjął jednak propozycji, za którą zarobiłby ogromne pieniądze.

W ostatnim czasie sporo mówi się o walce „Górala” we freak fightach. Pięściarz wdał się m.in. w wymianę zdań z Marcinem Najmanem i wydawało się nawet, że naprawdę jest zainteresowany konfrontacją w klatce z „El Testosteronem”.

Finalnie jednak nic z tego nie wyszło i prawdopodobnie zobaczymy wyłącznie ostatnią walkę Adamka w boksie, po czym odwiesi rękawice na kołek i przejdzie na sportową emeryturę.

Jak się okazuje, między innymi federacja Clout MMA próbowała przekonać Adamka do podpisania kontraktu. Dziennikarze portalu Interia poznali szczegóły negocjacji. Początkowo matchmaker organizacji miał zaoferować 800 tysięcy złotych.

Następnie kwota ta miała zostać podbita do miliona. Takie pieniądze „Góral” miałby otrzymać za pojedynek z Marcinem Najmanem Usłyszałem od matchmakera, że chcą walki Adamka z Najmanem. Już w trakcie rozmowy padła kwota 800 tysięcy złotych, którą podbił do 1 miliona złotych. Tyle kasy za strzelam dziesięć sekund walki? – przekazał informator z otoczenia byłego mistrza świata.

Sprawdź!  Dawid Załęcki o formie syna przed Clout MMA 2: "Myślę, że dotarło do niego i zrozumiał"

Adamek odrzucił propozycję, jednak to nie koniec. Pięściarz, który nie przyjął walki, miał otrzymać jeszcze atrakcyjniejszą ofertę, jednak jej kwota nie została ujawniona.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.