Boks

Fury vs. Usyk – Relacja na żywo! Transmisja LIVE z wybitnymi ekspertami (VIDEO)

Już dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się wyczekiwana gala Fury vs. Usyk: Ring of Fire. W studio Fansportu TV odbywa się z tej okazji transmisja na żywo, podczas której gośćmi będą wybitni eksperci bokserscy.

Po 25 latach oczekiwania waga ciężka będzie miała jednego, niekwestionowanego mistrza. Kibice z wypiekami oczekują na galę Ring of Fire w Rijadzie, a przede wszystkim na main event. Niepokonani Tyson Fury i Ołeksandr Usyk zmierzą się w walce o wszystkie pasy królewskiej kategorii wagowej.

Walkę tę obejrzysz wyłącznie w DAZN. Wystarczy, że zarejestrujesz się w dosłownie minutę, a dostęp UZYSKASZ TUTAJ! Cena PPV Fury vs. Usyk to 89,99 zła miesięczna subskrypcja obejmuje też hitowe wydarzenie Queensberry vs. Matchroom z walką Deontay Wilder vs. Zhilei Zhang, które będzie miało miejsce 1 czerwca.

OGLĄDAJ FURY VS. USYK NA ŻYWO TUTAJ!

Relacja z Fury vs. Usyk na żywo!

Transmisja gali z Arabii Saudyjskiej rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Na kibiców czeka aż 10 ekscytujących starć, a przede wszystkim pojedynek Tyson Fury vs. Ołeksandr Usyk. Relację na żywo usłyszysz też na Fansportu TV, gdzie gośćmi w studio będą eksperci: Janusz Pindera i Maciej Miszkiń.

Sprawdź!  Ewa Brodnicka ostro o polskim boksie. Nie zostawiła suchej nitki! [VIDEO]

Transmisja rozpocznie się o 20:20.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.