Boks

Gdzie oglądać Fury vs. Usyk? Transmisja PPV

W sobotę 18 maja będziemy świadkami wiekopomnej walki Fury vs. Usyk. Na szali znajdą się wszystkie pasy wagi ciężkiej. Zwycięzca będzie pierwszym od 25 lat niekwestionowanym królem dywizji! Gdzie oglądać Fury vs. Usyk? Sprawdź szczegóły transmisji na żywo.

Zdaniem wielu sobotnie starcie to największa walka w historii boksu. Tyson Fury po raz 36. wyjdzie do ringu, gdzie jeszcze nie zaznał porażki. „Król Cyganów” otwarcie przyznaje, że nigdy nie mierzył się z wyzwaniem pokroju Ołeksandra Usyka. Wygrana z nim ma uczynić go bezdyskusyjnym numerem jeden w historii. Czy tak będzie? Przekonamy się już w najbliższą sobotę!

Gala Fury vs. Usyk: Ring of Fire odbędzie się w sobotę 18 maja. Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 16:00 czasu polskiego kartą wstępną. Główna część wydarzenia startuje o godzinie 18:00 czasu polskiego. Gdzie oglądać galę i walkę Fury vs. Usyk? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Gdzie oglądać Fury vs. Usyk?

Tyson Fury i Ołeksandr Usyk mieli się już spotkać w ringu w lutym bieżącego roku. Uraz Anglika wykluczył go jednak z walki, a gala została przesunięta w czasie. W sobotni wieczór 18 maja nic nie stanie na drodze, a ring zapłonie!

Sprawdź!  Kliczko chce wrócić do ringu?! HITOWY rewanż jedyną opcją!

Galę Fury vs. Usyk możecie oglądać jedynie w DAZN. Na ten event przygotowano wyjątkową ofertę. Za 89,99 zł obejrzysz nie tylko walkę o tytuł bezdyskusyjnego mistrza wagi ciężkiej Fury vs. Usyk, lecz także otrzymasz miesięczny dostęp do platformy. Na żywo obejrzysz wiele sportowych wydarzeń na żywo, a w tym bokserskie wydarzenia, czy gale Bellator MMA.

Aby uzyskać dostęp kliknij w poniższy baner lub ten link – PPV FURY VS USYK – następnie załóż konto i przejdź do płatności.

Fury vs. Usyk: Transmisja PPV

Transmisja Fury vs. Usyk PPV dostępna będzie wyłącznie w DAZN. Wszelkie inne streamingi są nielegalne. Galę Ring of Fire obejrzysz na wspomnianej platformie, do której dostęp wykupisz TUTAJ.

Walka o wszystkie pasy wagi ciężkiej zaplanowana została na chwilę po północy z soboty na niedzielę. Start pojedynku może się opuścić w zależności od wyników poprzedzających starć.

Historyczny pojedynek wyczekiwany jest przez wszystkich fanów boksu i sportów walki. Tyson Fury i Ołeksandr Usyk to prawdziwi artyści w szermierce na pięści. Ukrainiec to złoty medalista igrzysk olimpijskich i były mistrz wagi junior ciężkiej, który ma skończyć dominację „The Gypsy Kinga”. Brytyjczyk jednak tanio skóry nie sprzeda, co zapowiada niesamowite emocje w sobotnią noc!

Sprawdź!  Trener Okniński skomentował stan Gołoty. Nagranie z pięściarzem zszokowało kibiców [WIDEO]

KLIKNIJ I OGLĄDAJ WALKĘ FURY VS. USYK NA ŻYWO!

Fury vs. Usyk: KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Tyson Fury (34-0-1) vs Oleksandr Usyk (21-0-0) – o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej w boksie

Karta główna:

  • Jai Opetaia (24-0, 19 KO) – Mairis Briedis (28-2, 20 KO) – walka o pas mistrza IBF w kategorii cruiser
  • Joe Cordina (17-0, 9 KO) – Anthony Cacace (21-1, 7 KO)
  • Agit Kabayel (24-0, 16 KO) – Frank Sanchez (24-0, 17 KO)
  • Mark Chamberlain (15-0, 11 KO) – Joshua Oluwaseun Wahab (23-1, 16 KO) – walka o pas WBC Silver w kategorii lekkiej
  • Siergiej Kowaliow (35-4-1, 29 KO) – Robin Sirwan Safar (16-0, 12 KO)
  • Isaac Lowe (24-2-3, 8 KO) – Hasibullah Ahmadi (16-1, 5 KO)
  • Moses Itauma (8-0, 6 KO) – Ilja Mezencev (25-3, 21 KO)
  • Daniel Lapin (9-0, 3 KO) – Octavio Pudivitr (9-1, 4 KO)
  • David Nyika (8-0, 7 KO) – Michael Seitz (12-0, 10 KO)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.