MMA

Fight Club 2: Jednostronny main event? Znamy kursy na walkę Jenel vs Ostęp!

W tę sobotę, 22 kwietnia, na gali Fight Club 2 kibice dostaną ogrom emocji! Na karcie walk nie zabrakło pojedynków w MMA, jak i K-1. To właśnie w tej drugiej dyscyplinie zmierzą się doświadczeni bohaterowie main eventu: Kamil Jenel vs Damian Ostęp.

Wydarzenie to odbędzie się w hali OSIR Bemowo, gdzie pojawi się wiele znanych warszawskich zawodników. Drugie zawodowe starcie zaliczy Przemysław Szyszka, znany i uznany trener klubu Uniq Fight Club, gdzie szkoli się wielu fighterów KSW, czy Fame MMA. Nie będzie on jednak jedynym reprezentantem tego teamu, gdyż w MMA kolejny pojedynek zaliczy też stawiany w roli faworyta Jacek „Siexa” Gać.

Wciąż dostępne są bilety na Fight Club 2! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Fight Club 2: Jenel vs Ostęp w walce wieczoru

Main eventem warszawskiego wydarzenia będzie starcie w formule K-1: Kamil Jenel vs Damian Ostęp. Pierwszy z nich może się pochwalić rekordem 29-5, a w karierze aż 10-krotnie kończył swoich oponentów przed czasem. Reprezentujący Jenel Fight Club zawodnik może się pochwalić takimi osiągnięciami, jak tytuł zawodowego mistrza Polski, mistrzostwo DSF Kickboxing, czy Benelux Champion K-1.

Sprawdź!  Szyszka oskarżany o niszczenie kariery młodego zawodnika! Odpowiada na zarzuty Oknińskiego: "To nie była moja decyzja. Nigdy bym nie zablokował walki"

„White Tiger” z kolei ma trochę mniejsze doświadczenie: jego rekord wynosi 16-6. Damian Ostęp w swoim dorobku ma takie tytuły, jak World Champion K-1 WFMC 2018, wicemistrzostwo Polski K-1 Rules z 2013 roku, czy wicemistrzostwo w formule Muay Thai z 2014 roku. Ostęp jest też zawodnikiem MMA z rekordem 3-4, a na co dzień trenuje w Berserkers Team Szczecin. Biorąc to pod uwagę nie mogą dziwić kursy na ten pojedynek. To Kamil Jenel stawiany jest w roli sporego faworyta (1.42).

Kursy bukmacherskie na walkę Jenel vs Ostęp

Galę Fight Club 2 obstawić możecie wyłącznie w TOTALbet. Bukmacher przygotował znakomitą ofertę powitalną dla nowych użytkowników, która zawiera szereg bonusów!

Pierwszy kupon na koncie z maksymalnie trzema wydarzeniami obstawicie BEZ RYZYKA do kwoty 200 zł. Co ważne, kupon należy zagrać w ciągu 48h od rejestracji. Wpłacając na start 500 zł i grając za tę sumę otrzymacie dodatkowe 125 zł, co można powtórzyć aż 4 razy. Bonus ten działa do kwoty 5000 zł!

To nie wszystko, gdyż do tego na koncie będą czekać na ciebie dwa freebety w wysokości 20 zł oraz 10 zł, które można wykorzystać w ciągu 7 dni.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot o sobotniej walce i Janie Błachowiczu "Mam jeszcze więcej ognia i determinacji, chcę podążać jego śladem."

-> Odbierz bonus i obstaw galę Fight Club 2

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.