MMA

„Siexa” wraca do klatki! Opowiedział o swoim pierwszym meczu Legii, treningach i walce na Fight Club 2!

Już za kilkanaście dni kolejną walkę stoczy trener czołowego klubu MMA w Polsce. Jacek Gać, czyli popularny „Siexa” wystąpi na gali Fight Club 2!

„Siexa” jest dobrze znany w warszawskim, choć nie tylko, środowisku. Wierny kibic Legii pełni rolę trenera w Uniq Fight Club, gdzie pomaga w rozwoju umiejętności zawodnikom, jak np. Radosław Paczuski, czy freak fighterom. Jacek Gać nie będzie jedynym reprezentantem tego teamu na gali Fight Club 2 – tego wieczoru do akcji wróci też Przemysław Szyszka.

„Siexa” zawalczy na Fight Club 2

Zawodnik Uniq’a ostatni i jak dotąd jedyny pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczył w październiku ubiegłego roku. Podczas Fig ht Empire MMA 2 już w 1. rundzie znokautował Tomasza Brotona.

Na Fight Club 2 jego przeciwnikiem będzie Arkadiusz Kaszuba, który ma za sobą 2. walki w największej polskiej organizacji, KSW. Były fighter EFM ma obecnie serię 3. porażek z rzędu, ale doświadczenie zdecydowanie przemawia na jego korzyść.

Na kanale YouTube organizacji Fight Club pojawił się materiał z „Siexą”, na którym ten opowiedział między innymi o swoim zamiłowaniu do warszawskiej Legii. Najwięcej było poruszonych kwestii związanych ze sportem i Gać przyznał, że mocno rozwinął się w ostatnim czasie w parterze, a po występie na Fight Club 2 będzie mógł stwierdzić, czy jest pełnym zawodnikiem MMA.

Sprawdź!  Nie tylko zakupy - czego jeszcze możesz oczekiwać od ulubionego sklepu sportowego?

Jak dodał Przemysław Szyszka spodziewają się, że Kaszuba będzie chciał przenieść tę walkę do parteru. „Siexa” nie powinien mieć z tym jednak większych problemów.

Jacek w walce ma „pazura”. Myślę, że przeciwnik będzie chciał przenieść tą walkę do innej płaszczyzny i spróbować parteru. My będziemy na wszystko gotowi i myślę, że Jacek zakończy to przed czasem.

Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.