Boks

Różański vs Babić bez promocji w Kanale Sportowym! Program „W Ringu” zniknął z ramówki

Dość zaskakującą decyzję podjął jeden z najpopularniejszych w polskim YouTubie kanałów Kanał Sportowy. W najbliższą sobotę dojdzie do gali Różański vs Babić, na której to aż trójka Polaków może sięgnąć po mistrzowskie tytuły. W ramówce wspominanego konta zabrakło tymczasem programu „W Ringu„.

Łukasz Różański bardzo długo musiał czekać na starcie o tytuł WBC w wadze bridger. Miało ono odbyć się jeszcze w ubiegłym roku, jednak najpierw zostało przełożone, a następnie całkowicie odwołane i do tego zmienił się rywal z Oscara Rivasa na Alena Babicia. Teraz jednak nic już nie stoi na przeszkodzie, a do walki dojdzie w G2A Arenie w najbliższą sobotę, 22 kwietnia. To jednak nie jedyny mistrzowski pojedynek, do którego dojdzie tego wieczoru.

Andrzej Wasilewski z grupy KnockOut Promotions zorganizował dodatkowo dwa starcia o europejski czempionat. W kategorii cruiser Michał Cieślak zmierzy się z Francuzem Dylanem Begeonem, a niepokonana Laura Grzyb w żeńskiej wadze super koguciej spotka się z Marią Cecchi.

Program „W Ringu” zdjęty z ramówki!

Ku zaskoczeniu wielu kibiców, jak i samego prowadzącego, na kilka dni przed galą Różański vs Babić zabraknie programu „W Ringu”. Ten był regularną pozycją na Kanale Sportowym, którego jednym z założycieli jest Mateusz Borek. Kacper Bartosiak wraz z polskimi ekspertami boksu omawiał najważniejsze wydarzenia, a za takowe należy uznać KnockOut Boxing Night 27.

Sprawdź!  Artur Szpilka o dalszej karierze: "Nie jestem rozbity, może trochę zagubiony. Jedno wiem na pewno"

Ramówka Kanału Sportowego się zmienia i niestety w tym tygodniu nie ma miejsca na magazyn „W Ringu”. W następnym raczej będzie podobnie. Jeśli coś się zmieni to będzie info. Sorry, że tak wyszło – przekazuję co dostałem i nie ukrywam, że dla mnie to też trudna wiadomość – przekazał w krótkiej informacji prowadzący „W Ringu”.

Kursy bukmacherskie na galę KBN 27: Różański vs Babić

Mistrzowski pojedynek o pas WBC, jak i inne walki z karty, możesz obstawić na stronie STS. Dla nowych użytkowników bukmacher oferuje specjalny bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych! To nie wszystko, gdyż możesz postawić także pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się tutaj, wykonać depozyt i obstawić pierwszy kupon.

Sprawdź!  Trener wspomina problem Andrzeja Gołoty z ciosami poniżej pasa: "Wkładaliśmy nawet spodenki na ciężki worek treningowy"

-> Odbierz bonus na mistrzowskie walki Polaków!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.