FAME MMA

Adrian Polak surowo ukarany za postawę na konferencji! Wiemy, jaką kwotę musi zapłacić zawodnik FAME!

Wiemy, jaką dokładnie karę dostanie Adrian Polański, który wywołał bardzo dużo kontrowersji podczas ostatniej konferencji przed galą FAME 18.

„Polak” nie walczy na majowej gali, jednak wziął udział w wydarzeniu jako gość i wykorzystał możliwość zadania pytania od publiczności. Wystarczyło zaledwie kilka chwil przed mikrofonem, aby ściągnąć na siebie ogromną krytykę, a także stanowczą reakcję włodarzy.

Polak ukarany przez federację FAME!

Freak fighter zwrócił się do Maksymiliana Wiewiórki z pytaniem, czy to prawda, że dorzucił jakiejś kobiecie środki do drinka podczas afterparty po ostatniej gali. Pytanie przybrało jednak formułę oskarżenia, a „Polak” sam przyznał, że nie był świadkiem tego zajścia, a jedynie usłyszał to od kogoś innego.

„Wiewiór” natychmiast odparł zarzuty, zapewniając że są to pomówienia. Takie oskarżenia mogą być bardzo krzywdzące, jednak Internauci stanęli w obronie Maksymiliana. Na Polańskiego spadła ogromna krytyka zarówno ze strony kibiców, jak i środowiska freakowego.

Organizacja FAME zapowiedziała, że zostanie on ukarany za swoje zachowanie, gdyż były to pomówienia, których nie jest w stanie udowodnić. Teraz poznaliśmy szczegóły, które przekazał rzecznik FAME Michał Jurczyga.

Sprawdź!  Problemy Ferrariego przed walkami na Fame MMA 18? "Zrób tą wagę, k**wa!" [VIDEO]

Adrian „Polak” Polański musi przekazać 20 tysięcy złotych na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego, którą wcześniej musi zaakceptować federacja:

– Zarząd federacji podjął już decyzje o wysokości kary oraz formie w jakiej zostanie wyegzekwowana. Zawodnik otrzymał oficjalne pismo w tej sprawie. W ramach sankcji, federacja wzywa zawodnika do przekazania 20 000 złotych na wybraną przez siebie – lecz uprzednio zaakceptowaną przez federację – organizację pożytku publicznego. W określonym w piśmie terminie zawodnik powinien opublikować potwierdzenie zrealizowania przelewu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.