FAME MMA

„Ferrari” podpisał nowy kontrakt z FAME! Zarobi ogromne pieniądze za 5 pojedynków!

Amadeusz „Ferrari” Roślik podpisał nowy kontrakt z największą polską federacją freak fightową. Za kolejnych 5 pojedynków zarobi ogromne pieniądze.

„Ferrari” z federacją FAME jest związany od drugiej gali. Dotychczas stoczył tam wszystkie 8 pojedynków, w tym jednak odniósł tylko trzy zwycięstwa. Ma za sobą m.in. głośną trylogię z Adrianem Polańskim, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem kibiców.

„Ferrari” zarobi ogromne pieniądze w High League i FAME

Na kolejnych pojedynkach Amadeusz zarobi naprawdę duże kwoty. We wrześniu zmierzy się z Pawłem Bombą na gali High League 4 i za walkę dostanie ponad 500 tysięcy złotych. Jest to jednorazowy występ poza federacją FAME, co więcej podpisał on nowy kontrakt aż na pięć kolejnych starć.

Jak zdradził sam freak fighter, na nowej umowie z FAME zarobi więcej niż 2 miliony złotych, oznacza to, że za każdy z pojedynków na jego konto wpłynie więcej, niż 400 tysięcy złotych.

O szczegóły kontraktu z FAME w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco został zapytany menadżer „Ferrariego”, który przyznał, że zawodnik podpisał tak długą umowę, gdyż federacja jest aktualnie liderem na rynku freak fightowym:

Sprawdź!  Gdzie i jak oglądać FAME MMA 14 PPV? Cena, kiedy, gdzie i o której? FAME MMA 14 PPV - jak wykupić?

– Musimy pamiętać, że na obecną chwilę FAME ma pozycję dominującą. Jest federacją nr jeden ze względu na nakłady marketingowe, na zasięgi, na postacie. High League też jest świetną organizacją, ale z perspektywy lat współpracy z „Ferrarim” zaczynając od kwoty, która jest kilka albo kilkanaście razy niższa, to jestem zadowolony z tej drogi, którą razem przeszliśmy.

– Nie chciałbym za dużo powiedzieć. Mogę podkreślić, że warunki kontraktu z FAME były dogadywane kilka miesięcy. Oni od razu zadeklarowali, że chcą kontynuować współpracę, ale gdzieś Amadeuszowi zależało, żeby zwiększać zasięgi marketingowe. Uważam, że walka dla konkurencyjnej federacji, jaką jest High League, też spowoduje zwiększenie zasięgów.

Kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs Bomba

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek ma dość walk w boksie! "To jest tak mało widowiskowa formuła..."

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.