UFC

Conor McGregor zagra w remake’u klasyka z lat 80!

Conor McGregor dołączył do obsady remake’u filmu Wykidajło! Irlandczyk zadebiutuje u boku Jake’a Gyllenhaala.

Pierwotnie pomysł na nową wersję Wykidajło, klasyka lat 80, pojawił się 7 lat temu. Ówczesna mistrzyni wagi koguciej kobiet UFC, Ronda Rousey, miała zagrać żeński odpowiednik roli Patricka Swayze. Projekt został odłożony na półkę, a teraz wzięło się za niego Amazon Prime Video.

Główną rolę zagra nominowany w 2006 roku do Oscara dla Najlepszego aktora drugoplanowego Jake Gyllenhaal. Będzie on grał „byłego zawodnika UFC, który podejmuje się pracy jako ochroniarza w pełnym awantur zajeździe w Florida Keys. Wkrótce okazuje się, że nie wszystko jest takim, jak się wydaje w tym tropikalnym raju.”

Obok Gyllenhaala na ekranie zobaczymy także Conora McGregora! Jak podało Deadline, fighter nie będzie grał samego siebie. Karen Kessler reprezentująca byłego podwójnego mistrza UFC w wagach lekkiej oraz piórkowej, powiedziała Arielowi Helwaniemu:

Conor McGregor bardzo się cieszy, że będzie mógł poszerzyć swoją karierę o występ w Hollywood. Choć najwyższym priorytetem wciąż pozostają walki, jest to początek kolejnego udanego przedsięwzięcia w imperium McGreogra. Nie może się doczekać pierwszego dnia zdjęciowego.

„The Notorious” szykuje się do powrotu do MMA. Tradycyjnie nie może on narzekać na zainteresowanie – w ostatnich kilku miesiącach został wyzwany przez Michaela Chandlera oraz Charlesa Oliveirę, który o pojedynek z Irlandczykiem zabiegał już pod koniec ubiegłego roku. Brazylijczyk, gdy okazało się, że McGregor nie wróci zbyt prędko, przyjął propozycję starcia o pas mistrzowski wagi lekkiej z Islamem Makhachevem na UFC 280.

Sprawdź!  (VIDEO) Łzy w oczach Maryny Moroz podczas wywiadu. "Chwała Ukrainie!"

Nową wersję filmu Wykidajło wyreżyseruje Doug Liman. Spod jego ręki wyszły takie produkcje, jak Go, Tożsamość Bourne’a, czy Barry Seal: Król przemytu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.