FAME MMA

(VIDEO) Murański ostro o Królikowskim i jego gali! „Pokonał Najmana w kategorii idiota roku. Jego świętej pamięci stary…”

Za nami konferencja przed majową galą FAME 14, na której pojawił się między innymi Jacek Murański, mimo że na jego pojedynek będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Na najbliższym wydarzeniu zawalczy jego syn Mateusz, który zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Jacek jednak nie daje o sobie zapomnieć i podczas konferencji wdał się w mocną wymianę zdań z „Alanikiem”. Nazwał go nawet „sprzedajną prostytutką”.

Jacek Murański ostro o Antonim Królikowskim

Po konferencji udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym w mocnych słowach odniósł się do kontrowersyjnej organizacji Royal Division oraz jej włodarza Antoniego Królikowskiego. Aktor, który jest twarzą federacji, w ostatnich dniach musiał zmierzyć się z ogromną krytyką.

Królikowski bowiem promuje pierwszą galę Royal Division, wykorzystując sytuację na Ukrainie, gdzie trwa wojną i ginie wielu cywilów, w tym również dzieci oraz całe rodziny. Najważniejszym punktem wydarzenia ma być walka sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego.

– Pier**olę takie żarty. Są rzeczy, z których się nie żartuje. Śmierć ludzi, tragedia, która dotyka Ukraińców, zbiorowe mordy. Co trzeba mieć w głowie? Królikowski jest tym groźniejszy, bo on pokonał Najmana w kategorii idiota roku, czy też idiota dziesięciolecia. Ale Najman robi to ze swojej głupoty spontanicznie. On tak po prostu ma (…). Natomiast Królikowski jest cyniczny, bo wpadł na pomysł zmonetyzowania tragedii wojny na Ukrainie i chciał na tym zarabiać. On jest inteligentny i przez to jest groźniejszy.

– Ja jestem przekonany, że jego świętej pamięci stary się w grobie przewraca. No myślałem, że są granice nieprzekraczalne. Królikowski je przekroczył – dodał.

Sprawdź!  Gala FAME 14 pobiła kolejny rekord oglądalności: "To była historyczna gala. Sprzedaliśmy największą liczbę PPV"

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.