FAME MMA

Trener Raubo porównał Łaszczyka do Szpilki! „Jeżeli ktoś ma aspiracje na mistrza świata, nie powinien się wygłupiać w cyrku”

Trener Zbigniew Raubo wypowiedział się na temat walki Kamila Łaszczyka w federacji FAME i przyznał, że taki zawodnik nie powinien występować na galach freakowych.

„Szczurek” już 3 lutego stoczy swoją pierwszą w życiu walkę w klatce. W main evencie gali FAME 17 zadebiutuje w formule MMA i zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem , z którym jest mocno skonfliktowany.

Raubo o Łaszczyku

Łaszczyk dotychczas toczył walki wyłącznie w boksie i ma na swoim koncie 32 zwycięstwa. Pięściarz nie ukrywa, że walkę w FAME stoczy dla pieniędzy oraz rozgłosu. Liczy na to, że zdobycie większej rozpoznawalności przybliży go do starcia o mistrzowski pas.

Zestawienie to skrytykował m.in. promotor Andrzej Wasilewski. Teraz głos zabrał Zbigniew Raubo, który w wywiadzie dla fansportu.pl również przyznał, że pięściarz, który aspiruje na mistrza świata, nie powinien brać udziału w tego typu wydarzeniach.

Porównał Kamila Łaszczyka do Artura Szpilki, który przeszedł z boksu do MMA, jednak podkreślił, że to ich prywatna sprawa, w jaki sposób zarabiają na życie.

– Jestem mocno zdziwiony, że Kamil z aspiracjami na mistrza świata łapie się czegoś takiego. Nie ja będę decydował, kto jak ma zarabiać na życie, bo to jest wewnętrzna sprawa każdej osoby, jego prywatne życie, zdrowie. Jeżeli ktoś ma aspiracje na bycie mistrzem świata, to nie powinien się wygłupiać w takim cyrku, bo to nie ma nic wspólnego ze sportem. Ale to jak zarabia, to jest jego sprawa. To samo co Artur Szpilka – zarabia? Jego sprawa. Powinien być wielkim bokserem, zarabia w inny sposób. To samo dotyczy Łaszczyka.

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ

Sprawdź!  "Arab" zgodził się na gołe pięści! Wyjaśnia konflikt z Szeligą: "Ty pało! Będziemy walczyć bez rękawic jeśli chcesz. Rozpruję ci ten głupi ryj"

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.