Clout MMA

Ferrari ostrzega Denisa Załęckiego! „Myślisz, że możesz podskakiwać?” [WIDEO]

Amadeusz „Ferrari” Roślik to bez wątpienia największy zadymiarz w polskich freak fightach. Błyskawicznie nakręcił nowy konflikt.

Kilka dni temu gwiazdor FAME postanowił zaatakować Denisa Załęckiego. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, a do sieci trafiły doniesienia, że panowie mają zawalczyć już na Clout MMA 5. Fani jednak uważają, że „Ferrari” nie wyjdzie do starcia ze znacznie większym rywalem.

Postanowił więc pokazać, że nie obawia się Denisa. W odpowiedzi na jego ostatnie nagranie, sam zamieścił na Instagramie kilka stories. Amadeusz wbił szpilkę, mówiąc, że cała Polska śmieje się z Załęckiego.

Następnie zaproponował kilka opcji na rozwiązanie sprawy. Pierwsza z nich to – Klękasz, mela na pysk, liść, kopala w dupala na pożegnanie, cześć czołem i się nie widzieliśmy.

Wyjaśnił też, że zaczepił go dla żartów, ale jeśli Denis nie jest w stanie tego zrozumieć, to chętnie wyjaśni to w walce:

– Zadrwiłem z ciebie, tak jak robi to cała Polska. Myślisz, że możesz podskakiwać do imperatora? Jesteś rozj…ny na kawałki, a będziesz rozerwany na strzępy. Twoja psychika jest krucha, twojej psychiki już nie ma, co ty sobie wyobrażasz?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.