Clout MMA

Denis Załęcki ucina tematy kryminalne i chuligańskie! „Porozmawiałem i…” [WIDEO]

Denis Załęcki powraca i zapewnia, że tym razem będzie inaczej. Oświadczył, że odcina się od tematów, które poruszał przez większość czasu na konferencjach.

„Bad Boy” zapowiada kolejny wielki powrót. Robił to już kilkukrotnie po porażkach, dlatego kibice podchodzą do jego słów z dystansem. Tym razem zapowiedział, że „rozpie…li wszystkich”. W ostrych słowach zwrócił się do „Ferrariego” oraz Normana Parke.

Denis odcina się od kontrowersyjnych tematów

Przede wszystkim przekazał swoim fanom, że na kolejnych konferencjach, wywiadach czy programach będzie inaczej niż dotychczas. Przez ostatnie lata Załęcki większość czasu poświęcał na rozmowy o ulicznych zasadach, więzieniu czy świecie chuligańskim.

Teraz ma się to zmienić. Wyjaśnił, że porozmawiał z osobami za kratami oraz na wolności, którym nie podoba się takie zachowanie. Obiecał im, że nie będzie do niego wracał i zamierza dotrzymać słowa:

– Tematy kibicowskie, tematy związane z chuligaństwem, więzienne, kryminalne, jestem anty te tematy. Te tematy upie…la. Mam przyjaciół, którzy siedzą w kryminałach, mam przyjaciół na wolności, którym się to nie podoba, porozmawiałem z nimi. Dałem im słowo, że takich tematów nie będę poruszał. Ale nie będę patrzył jak obszczymury się do mnie podpruwają. Z takimi ku..ami będę zawsze jechał do spodu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.