Clout MMA

Stary Denis wrócił! Załęcki mocno w stronę Normana Parke: „Ty do mnie startujesz?” [WIDEO]

Denis Załęcki powraca i zamierza rozliczyć kilku freak fighterów za swoje słowa. Na jego celowniku poza Amadeuszem Roślikiem znalazł się także Norman Parke.

Pomiędzy „Bad Boyem” i byłym zawodnikiem KSW już wcześniej padło wiele mocnych słów. Sporo mówiło się o ich pojedynku, do którego finalnie nie doszło. Teraz ponownie powrócił temat starcia, gdyż Parke nie ukrywa, że jest gotowy wejść do klatki z Denisem.

Załęcki jest bardzo pewny siebie i w odpowiedzi nawiązał do pojedynku Szeligi z Parke. Irlandczyk zdeklasował freak fightera, z łatwością go pokonując, jednak całkiem inaczej widział to zawodnik z Torunia.

W nagraniu opublikowanym na Instagramie Denis stwierdził, iż „Szeli” był bliski wygranej i zapowiedział, że wyjaśni każdego, kto znajdzie się na jego drodze:

– Szukasz walki na siłę. Mówiłem ci, chcesz, to się sprawdzimy. Prawie Szeliga ci naj..ał, mały pulpet nasterydowany ci prawie naj..ał w pierwszej rundzie. Później zabrakło mu siły i nie dał rady. Zwykły kurdupel ci naj..ał i ty do mnie startujesz? Bo zobaczyłeś, że się w klatce pogrążam ostatnio? Stary Denis wrócił, poroz…rdala was wszystkich.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.