FAME MMA

Ferrari ostro odpowiada Błońskiemu! Dojdzie do walki na FAME? „Taki byłeś k**wa kozak, teraz…”

Gęstnieje atmosfera pomiędzy Kacprem Błońskim i Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Niewykluczone, że wszystko finalnie zakończy się w klatce, a obaj tymczasem „negocjują” warunki zakładu.

Amadeusz Roślik był bliski sprawienia niemałej sensacji na początku lutego. Podczas Fame MMA 17 zmierzył się z niepokonanym w boksie Kamilem Łaszczykiem, który po totalnej dominacji ze strony rywala zdołał odwrócić losy sytuacji i skończył „Ferrariego” na 8 sekund przed końcem walki.

Amadeusz nie może narzekać na potencjalne wyzwania, a w ostatnim czasie do tej listy doszły kolejne dwa nazwiska: Marcin Dubiel i Kacper Błoński.

– Nie zamierzałem walczyć z Dubielem, bo wydawało mi się, że ten etap mam już za sobą. Ale jednak tutaj Oskarki typu właśnie Dubiel, czy Błoński coraz częściej wywołują mnie do tablicy… Jak to mówi Popek: chciałeś to masz. (…) Myślałem, że będę już walczył z groźniejszymi, ale fajnie, że ludzie jeszcze mnie nie doceniają – powiedział „Ferrari” w rozmowie z MMA-bądź na bieżąco.

Ferrari odpowiada Błońskiemu!

Były członek Teamu X złożył za pośrednictwem TikToka propozycję zakładu Roślikowi, który twierdził w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim, że mógłby go pokonać już w 1. rundzie. Błoński zaproponował układ: Amadeusz przeleje mu po 33333 zł za każde 3 minuty, które Kacper z nim wytrzyma, czyli łącznie 100 tysięcy zł za pełen dystans. W przypadku wygranej „Crushera” stawka miałaby zostać podwojona.

Sprawdź!  (VIDEO) Szalona propozycja Jacka Murańskiego na FAME 15! "Podbijam stawkę!"

„Ferrari” odpowiedział potencjalnemu przeciwnikowi na Instagramie kontrując ofertę Błońskiego.

Drogi Kacperku taki byłeś k**wa kozak: „dawaj założymy się o 100 tysięcy (…)”… Nie, chłopaczku. Chciałeś się zakładać, chciałeś kozaczyć publicznie, chciałeś zgrywać k**wa mężczyznę, to zakładamy się w ten sposób. Ja wystawiam 100 tysięcy na stół i ty wystawiasz 100 tysięcy na stół. Tę kwotę możesz sobie wybrać: od 100 tysięcy do miliona złotych. Tylko żebyś później nie musiał brać kredytów na to, żeby mi to spłacać. I chciałbym, żeby to było zawarte w umowie, że wystawiamy pieniądze.

Wybierz sobie kwotę i czekam k**wa na kontrakt. Widzisz, Oskarek? Masz jaja między nogami, czy nie? Chciałeś hazardować, chciałeś kozaczyć i chciałeś k**wa błyszczeć jak karetka na sygnale, teraz wywiązuj się ze swoich słów. Czekam na dopięcie tego zakładu, buziaczki.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.