Boks

Tyson Fury grzmi po odwołaniu walki! „Ty mały sk***wielu, tchórzu, błagałeś o…” [VIDEO]

Jak wiadomo od kilku dni nie dojdzie do walki Fury vs Usyk. Obóz Ukraińca winą obarczył Brytyjczyka, któremu to niespecjalnie przypadło do gustu.

Kibice boksu długo czekali na zestawienie „Króla Cyganów” z Ołeksandrem Usykiem. Pięściarze negocjowali już w ubiegłym roku, ale Anthony Joshua i Dillian Whyte nie zrezygnowali z zapewnionych pojedynków. Ukrainiec pokonał „AJ’a” w rewanżowym starciu i postawił sprawę jasno: Albo Tyson Fury, albo w ogóle nie walczę.

„The Gypsy King” wyraził chęć na szybki powrót z emerytury i stoczył jeszcze walkę „na przetarcie” z Dereckiem Chisorą, którego skończył w 10. rundzie. Niedługo po tym zaczęły się negocjacje w sprawie pojedynku o wszystkie najważniejsze tytuły wagi ciężkiej. Starcie Fury vs Usyk miało mieć miejsce 29 kwietnia na stadionie Wembley.

Rozmowy jednak zakończyły się fiaskiem. Jak podał Jim White z redakcji talkSport obóz Ołeksandra potwierdził mu wcześniejsze doniesienia menedżera pięściarza.

– Nieważne, na co zgadzał się Usyk, dalej go naciskali – powiedział jasno wskazując Tysona jako winnego sytuacji. Brytyjczyk żądał podziału 70–30, na który Ukrainiec miał się zgodzić.

Sprawdź!  Pierwsze słowa Artura Szpilki po ciężkim nokaucie! "Zawsze ten sam. To było coś niesamowitego"

Mocna odpowiedź „Króla Cyganów”!

Na odpowiedź Fury’ego nie trzeba było długo czekać. Niepokonany mistrz wagi ciężkiej WBC zamieścił bardzo wulgarne wideo, w którym nie szczędził obraźliwych słów skierowanych do niedoszłego oponenta.

Usyk, ty mały sk***synie. Ty gn*jku, straszydło z wyszczerbionymi zębami, mały, brzydki szczurzy draniu. Mały, oślizgły sk***wielu. Cały tydzień próbowałeś się z tego wywinąć, błagałeś o rewanż jak dziewczynka. Dostałeś go i nawet wtedy nie chciałeś walczyć, mała, g*wniana ci*o.

Zawsze wiedziałem, pi*do, że nigdy nie byłeś na tyle dojrzałym facetem, by zmierzyć się z „Królem Cyganów”. Mały sk***wielu, 88-kilowy tchórzu. Jesteś gn*jem i szczurzym draniem, nawet twoja ekipa to wie. Prawnicy mają pełne informacje, ty mały s***kinsynu.

Uciekaj dalej i walcz se z Danielem Dubois w Copper box. I zapamiętaj, że ani ty, ani ktokolwiek podobny nie byłby w stanie spotkać się z „Królem Cyganów”, mały pie***ony tchórzu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.