High League

CLOUT MMA: Sławomir Peszko wchodzi do świata freaków! Piłkarz ogłoszony twarzą nowej organizacji! [VIDEO]

Luka, która powstała po zniknięciu High League bardzo szybko została wypełniona! Potwierdziły się medialne doniesienia o nowej federacji, której jedną z twarzy ma być Lexy Chaplin. Nazwisko drugiego z włodarzy może jednak wprawić w osłupienie!

29 maja Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji po rozpatrzeniu wniosku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zamroziła wszystkie pieniądze na rachunkach należących do High League. Decyzja ta została podjęta ze względu na powiązania właścicieli, czyli rodziny Edelbiev z czeczeńskim przywódcą Ramzanem Kadyrowem.

Już kilka dni później wydane zostało oświadczenie, którego niemal wszyscy się spodziewali. Do momentu wyjaśnienia całej sprawy jedna z największych freakowych federacji zawiesiła swoją działalność. W rozmowie z kanałem Fansportu TV na ten temat wypowiedział się „Don Kasjo”, który potwierdził, że powstanie nowa organizacja, na której czele stać ma Lexy Chaplin.

Sławomir Peszko drugą twarzą CLOUT MMA!

Federacja nazywać się będzie CLOUT MMA, a dzisiejszego popołudnia ogłoszono, kto będzie towarzyszył jednej z najpopularniejszych polskich influencerek. Drugą twarzą freakowego projektu został Sławomir Peszko! Ponad 40-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej przed dwoma dniami zakończył zawodową karierę.

Sprawdź!  (VIDEO) Kto przegrał zakład o 10 tysięcy złotych? Znamy wyniki badań Dawida Załęckiego! "Szykuj kasę na biedne dzieci"

Czegoś takiego na pewno się nie spodziewaliście. Dwa światy połączą się w jeden. To będzie mieszanka wybuchowa!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.