High League

Denis i „Gleba” zawalczą 2vs2! „Bad Boy” zapowiada: „Będzie walka, ale bez Szeligi. Odpłynąłby po 15 sekundach. On myśli, że…”

Denis Załęcki już w sobotę powróci do klatki High League. Zabrał również głos w sprawie pojedynku 2vs2, o którym mówi się coraz więcej w ostatnim czasie.

„Bad Boy” jutro stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się z byłym pięściarzem Arturem Szpilką. Na dzisiejszej ceremonii ważenia poznamy formułę, w jakiej będą walczyć. Najpierw miało być to MMA, jednak zawodnicy chcą zmierzyć się na brutalnych zasadach Pride.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Denis zapowiada walkę 2vs2

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Denis przed walką na High League 4 został zapytany o potencjalne starcie 2vs2. Jest to pojedynek, o którym mówi się od bardzo dawna. Najpierw mówiło się o walce „Bad Boy’a” wraz z Krystianem „Tysonem” Kuźmą.

Następnie, gdy Załęcki wszedł do świata freak fightów, pojawiło się kilka pomysłów na inne zestawienia. Kilka miesięcy temu Denis pytany o taką walkę przyznał, że jest bardzo mało zainteresowanych zawodników. Gdy zaproponowano mu Piotra Szeligę i Arkadiusza Tańculę, stwierdził, że może zawalczyć z nimi dwoma na raz.

Sprawdź!  Wielki Bu odpowiedział na wszystkie zarzuty Denisa! "Kiedy mówisz o zasadach i honorze, to mówisz o tym, kim chciałbyś być"

Teraz w ostatnim wywiadzie zapowiedział, że dojdzie do starcia 2vs2, a u jego boku zawalczy Patryk Tołkaczewski znany jako „Gleba”. Na ten moment nie wiadomo, z kim zawalczą, jednak Denis zapewnia, że wśród rywali nie znajdzie się Piotr Szeliga:

– Tak, to jest realne, bardzo realne. Może nawet w grudniu lub lutym czy w marcu. Mam kolegę, ja z „Glebą” będę w teamie. Też taka propozycja padła, że, nie chcę zdradzać tej osoby, Kubiszyn z bardzo mocnym zawodnikiem. Będzie 2vs2, ale raczej bez Szeligi, bo go nie puszczą do High League, a my nie będziemy się gdzieś indziej bić.

– Ta walka byłaby do jednej bramki. Szeliga by od razu odpłynął, w 15 sekund by odpłynął. Później w dwóch byśmy dopadli Kubiszyna, też by 10 sekund zajęło, dwóch kotów na jednego kota, to wiadomo, jak to się kończy. Szeliga no nie. Mogę go wziąć, żeby utemperować szybko. On myśli, że wyrównaną walkę da ze mną…

Sprawdź wywiady z zawodnikami High League:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Dawid Załęcki stanowczo o Don Kasjo: "Niech wezmą kamerę, wyjaśnią to na ulicy i puszczą w Internet. Denis nie powinien dać mu zarobić złotówki"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.