FEN

FEN 40: Gdzie oglądać? Trzy walki o mistrzowskie pasy! Transmisja za darmo. Karta walk i godziny transmisji FEN 40.

Już w tę sobotę 18 czerwca w ostródzkim amfiteatrze odbędzie się gala FEN 40. Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień. Na kibiców czekają aż trzy pojedynki, których stawką są mistrzowskie pasy. Gdzie oglądać FEN 40? Transmisja na żywo ZA DARMO w TV. Karta walk i typowanie FEN 40.

Karta walk FEN 40. Trzy walki o mistrzowski pas. Kto zawalczy? Transmisja za darmo!

Gdzie, jak i kiedy oglądać FEN 40?

W main evencie FEN 40 zobaczymy emocjonującą walkę o mistrzowski pas kategorii piórkowej. Kacper Formela po raz pierwszy będzie bronił tytułu, który zdobył na ostatniej gali FEN 39. Potrzebował zaledwie minuty i 4 sekund na znokautowanie Nicolea Hantea.

Rywalem Formeli jest zawodnik z Ukrainy, Aleksandr Gorshechnik, który ma za sobą serię czterech zwycięstw. Dwukrotnie wygrywał przed czasem i dwa razy przez decyzję. Według bukmacherów ogromnym faworytem jest Polak, który ma na swoim koncie pięć nokautów i trzy poddania. Nie może on jednak lekceważyć swojego rywala, który dziesięć razy kończył swoich przeciwników przed czasem.

Sprawdź!  Ranking polskich zawodników MMA - Awans Rębeckiego i Helda. Oleksiejczuk wskakuje na podium w wadze średniej

`Wcześniej zaś zobaczymy ekscytujący bój o tytuł mistrzowski wagi średniej. Były fighter OKTAGON MMA i KSW, Marcin Naruszczka spotka się w klatce z Piotrem Kuberskim. To właśnie popularny „Qbear” jest ewidentnym faworytem w oczach bukmacherów.

-> Odbierz BONUS na FEN 40!

Transmisja na żywo FEN 40: Formela vs Gorshechnik

Wydarzenie FEN 40 będzie transmitowana od 18:30 na kanale Polsat Sport Fight oraz w serwisie Polsat Box Go, którego miesięczna subskrypcja kosztuje 40 złotych. Natomiast od godziny 20:00 wydarzenie będzie można oglądać na żywo na kanale Super Polsat.

Dwie pierwsze walki to starcia semi-pro, natomiast na karcie głównej znalazło się łącznie 9 pojedynków. Poza walką wieczoru pas znalazł się w stawce dwóch innych zestawień. Swojego tytułu kategorii półśredniej będzie bronił także Cezary Oleksiejczuk, który zmierzy się z groźnym Kamilem Kraską. Natomiast Marcin Naruszczka oraz Piotr Kuberski zawalczą o zawakowany pas kategorii średniej.

FEN 40 – Szczegóły

 • Wydarzenie: FEN 40
 • Kiedy? 18.06.2022, sobota
 • O której FEN 40? 18:30
 • Walka wieczoru: Formela vs Gorshechnik
 • Liczba walk: 11
 • Lokalizacja: Amfiteatr Ostróda
Sprawdź!  Bracia Oleksiejczuk wypowiadają wojnę freakom – „Musimy wyczyścić to wszystko”

-> FEN 40 obstawisz w Fortunie!

Obstaw galę FEN 40 w Fortunie!

Wydarzenia gali Fight Exclusive Night obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Za samą rejestrację zgarniacie 20 zł! Otwórz konto tutaj.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji FEN 40, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną i odbieram BONUS!

FEN 40 – Karta walk

Walka wieczoru:

 • Kacper Formela (13-4-0) vs. Aleksandr Gorshechnik (18-5-0) – o pas mistrzowski wagi piórkowej FEN

Karta główna:

 • Cezary Oleksiejczuk (8-2-0) vs. Kamil Kraska (8-1-0) – o pas mistrzowski wagi półśredniej FEN
 • Marcin Naruszczka (23-11-2) vs. Piotr Kuberski (9-1-0) – o pas mistrzowski wagi średniej FEN
 • Patryk Duński (8-5-1) vs. Wojciech Kawa (4-1-0)
 • Adrian Zieliński (21-11-0) vs. Jacek Jędraszczyk (8-3-0)
 • Wojciech Janusz (11-7-0) vs. Łukasz Klinger (10-6-0)
 • Szymon Dusza (10-7-0) vs. Wawrzyniec Bartnik (6-2-0)
 • Dariusz Hrehorowicz (0-0-0) vs. Adam Lazar (0-0-0)
 • Alan Szymański (0-1-0) vs. Bartłomiej Dragański (1-0-0)
 • Oskar Stachura (2-1-0) vs. Oliwier Filipiak (8-1-0)
 • Michał Borowski (11-1-0) vs. Mateusz Koszela (1-3-0)
Sprawdź!  Tego nikt się nie spodziewał! Okniński nie jest już trenerem braci Oleksiejczuk! "U mnie w teamie jest tak, jak ja chcę. Ja jestem liderem"
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i tekst „GALI FIGHTCARD Energa GRUPA ORLEN NAŻYWO BILETY DOSTĘPNE eventim FEATHERWEIGHT -65,8 FORMELA VS. GORSCHEHNIK WELTERWEIGHT TITLE -77,1KG OLEKSIEJCZUK vs. KRASKA -83,9K NARUSZCZKA KUBERSKI WELTERWEIGHT -77,1KG ZIELIŃSKI JĘDRASZCZYK LIGHTWEIGHT// 70,3KG DUŃSKI KAWA WELTERWEIGHT// -77,1KG DUSZA BARTNIK LIGHT HEAVYWEIGHT JANUSZ KLINGER MIDDLEWEIGHT KG HREHOROWICZ LAZAR -77,1KG 2STARCIA SEMI-PRO POZA TRANSMISJĄ TELEWIZYJNĄ WELTERWEIGHT SZYMAŃSKI DRAGAŃSKI LIGHTWEIGHT SEMI-PRO -70,3 KG BOROWSKIvs. KOSZELA FEATHERWEIGHT SEMI-PRO -65,8KG STACHURA FILIPIAK”

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.