FEN

Karta walk FEN 40. Trzy walki o mistrzowski pas. Kto zawalczy? Transmisja za darmo!

Już w sobotę, 18 czerwca w ostródzkim Amfiteatrze odbędzie się gala FEN 40! Tego wieczoru zobaczymy aż trzy walki o pasy mistrzowskie! Łącznie na karcie walk 11 pojedynków.

Były fighter między innymi KSW, czy OKTAGON MMA Marcin Naruszczka stanie przed szansą zdobycia zawakowanego pasa mistrzowskiego wagi średniej. Jego rywalem na FEN 40 będzie zdecydowanie mniej doświadczony Piotr Kuberski.

W co-main evencie zaś Cezary Oleksiejczuk stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii półśredniej, który zdobył na FEN 37. 18 czerwca w Ostródzie jego oponentem będzie Kamil Kraska. Emocjonująco zapowiada się powrót do klatki mistrza FEN, Kacpra Formeli. Popularny „Polish Machida” na co dzień trenuje w klubie Mighty Bulls Gdynia, na ostatniej gali FEN 39 w nieco ponad minutę spektakularnie znokautował Nicolae Hantea. Teraz w walce wieczoru zmierzy się z Aleksandrem Gorshechnikiem.

Transmisja Fight Exclusive Night 40

Gala FEN 40 odbędzie się 18 czerwca tj. sobota. Początek transmisji wszystkich pojedynków od godziny 19:00. Galę obejrzymy za darmo w Polsacie Sport Fight od 18:30. Od godziny 20:00 darmowa transmisja na Super Polsat.

 • od 18:30 na Polsat Sport Fight
 • od 20:00 na Super Polsat
Sprawdź!  (VIDEO) Nagranie z kłótni Oknińskiego z Oleksiejczukiem! "Człowiek ma rację, ale tumany twardo na swoim..."

Obstaw FEN 40 w Fortunie!

Wydarzenia gali Fight Exclusive Night obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Za samą rejestrację zgarniacie 20 zł! Otwórz konto tutaj.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji FEN 40, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Figh Exclusive Night 40 – karta walk

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i tekst „GALI FIGHTCARD Energa GRUPA ORLEN NAŻYWO BILETY DOSTĘPNE eventim FEATHERWEIGHT -65,8 FORMELA VS. GORSCHEHNIK WELTERWEIGHT TITLE -77,1KG OLEKSIEJCZUK vs. KRASKA -83,9K NARUSZCZKA KUBERSKI WELTERWEIGHT -77,1KG ZIELIŃSKI JĘDRASZCZYK LIGHTWEIGHT// 70,3KG DUŃSKI KAWA WELTERWEIGHT// -77,1KG DUSZA BARTNIK LIGHT HEAVYWEIGHT JANUSZ KLINGER MIDDLEWEIGHT KG HREHOROWICZ LAZAR -77,1KG 2STARCIA SEMI-PRO POZA TRANSMISJĄ TELEWIZYJNĄ WELTERWEIGHT SZYMAŃSKI DRAGAŃSKI LIGHTWEIGHT SEMI-PRO -70,3 KG BOROWSKIvs. KOSZELA FEATHERWEIGHT SEMI-PRO -65,8KG STACHURA FILIPIAK”

Walka wieczoru:

 • Kacper Formela (13-4-0) vs. Aleksandr Gorshechnik (18-5-0) – o pas mistrzowski wagi piórkowej FEN

Pozostałe walki:

 • Marcin Naruszczka (23-11-2) vs. Piotr Kuberski (9-1-0) – o pas mistrzowski wagi średniej FEN
 • Cezary Oleksiejczuk (8-2-0) vs. Kamil Kraska (8-1-0) – o pas mistrzowski wagi półśredniej FEN
 • Patryk Duński (8-5-1) vs. Wojciech Kawa (4-1-0)
 • Adrian Zieliński (21-11-0) vs. Jacek Jędraszczyk (8-3-0)
 • Wojciech Janusz (11-7-0) vs. Łukasz Klinger (10-6-0)
 • Szymon Dusza (10-7-0) vs. Wawrzyniec Bartnik (6-2-0)
 • Dariusz Hrehorowicz (0-0-0) vs. Adam Lazar (0-0-0)
 • Alan Szymański (0-1-0) vs. Bartłomiej Dragański (1-0-0)
 • Oskar Stachura (2-1-0) vs. Oliwier Filipiak (8-1-0)
 • Michał Borowski (11-1-0) vs. Mateusz Koszela (1-3-0)
Sprawdź!  Jóźwiak uważa, że FEN to najlepsza droga do UFC! "Nie jesteśmy w stanie rywalizować z KSW, jeśli chodzi o gaże, ale..."

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.