Armia Fight Night

Armia Fight Night 13: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo. Godziny transmisji i karta walk Armia Fight Night 13.

Sobota 18 czerwca stoi pod znakiem MMA. Armia Fight Night 13 odbędzie się w Łodzi, a main eventem będzie pojedynek o Mistrzowską Szablę wagi koguciej. Sylwester Miller spotka się z dawnym przeciwnikiem, którym jest Oleksii Polischuck. Gdzie i jak oglądać Armia Fight Night 13? Kiedy i o której gala? Stream online, transmisja za darmo i na żywo Armia Fight Night 13.

Armia Fight Night 13 – karta walk. „Jasiu” z ŁKS’u Łódź zawalczy na swoim terenie! – StrefaMMA.pl

Gdzie i jak oglądać Armia Fight Night 13?

Na Armia Fight Night 13 raz jeszcze zobaczymy walkę Sylwester Miller (10-5) vs. Oleksii Polischuck (9-3). Fighterzy o Mistrzowską Szablę wagi koguciej mierzyli się już w listopadzie 2021 roku na Armia Fight Night 11, gdzie Ukrainiec zwyciężył pewną, jednogłośną decyzją sędziów. Wówczas jednak wyszedł z pustymi rękoma, przez przekroczenie limitu wagowego.

Podczas walki wieczoru Armia Fight Night 13 przekonamy się, czy Sylwester Miller odrobił lekcje po ostatnim pojedynku. Dotychczas Polak za każdym razie podnosił się po porażkach. Tym razem zadanie ma jednak niełatwe, a Polischuck na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Sprawdź!  Spora różnica wagi w walce Omielańczuk vs. Martinek! Ważenie i face-to-face przed KSW 75 (VIDEO)

W co-main evencie Norbert Daszkiewicz stanie przed największym wyzwaniem w karierze. Polak, mogący poszczycić się rekordem 4-0 zmierzy się z Gilberem Ordoñezem Huilą. Kolumbijczyk pojawi się w klatce po raz 15. w karierze, a jeszcze w ubiegłym roku występował w KSW!

-> Odbierz BONUS na AFN 13!

Typowanie Armia Fight Night 13. Obstaw galę w Fortunie!

Całą galę Armia Fight Night 13 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Już za samą rejestrację zgarniacie 20 zł! Konto otworzycie TUTAJ.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji Armia Fight Night 13, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Transmisja Armia Fight Night 13 na żywo

Kiedy AFN 13? Gala rozpocznie się w sobotę, 18 czerwca. Początek gali już o godzinie 20:30. Miejscem walk będzie Hotel DoubleTree by Hilton w Łodzi. Transmisja Armia Fight Night 13 na żywo i za darmo dostępna będzie w TVP Sport, zarówno w TV, jak i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA. Karolina Kowalkiewicz zasiada na tronie P4P kobiet. Awans Gamera, Ziółkowskiego i Szymańskiego

Wyniki na żywo znajdziecie na StrefaMMA.pl! To wyjątkowa okazja, by zobaczyć zagorzałego kibica ŁKS-u Łódź, Jana Ciepłowskiego, czyli popularnego „Jasia”! Rywalem niepokonanego Polaka będzie Czech, Patrik Martinik.

-> Odbierz BONUS i obstaw Armia Fight Night 13 w Fortunie!

Karta walk Armia Fight Night 13

Walka wieczoru:

  • Sylwester Miller (10-5-0) vs. Oleksii Polischuck (9-3-0) – o zawakowaną Mistrzowską Szablę wagi koguciej

Pozostałe walki:

  • Norbert Daszkiewicz (4-0-0) vs. Gilber Ordoñez Huila (10-4-0)
  • Jan Ciepłowski (3-0-0) vs. Patrik Martinik (2-1-0)
  • Marcin Polita (0-1-0) vs. Jakub Dobek (0-0-0)
  • Sławomir Rawiński 3-2-0) vs. Dariusz Sierhej (1-1-0)
  • Błażej Majdan (3-4-0) vs. Kamil Czyżewski (3-2-0)
  • Sara Jóźwiak (5-2-0) vs. Klara Piętak (1-0-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.