PRIME SHOW MMA

Federacja potwierdza walkę Wielkiego Bu! Zmierzy się z dwoma ochroniarzami!

Organizacja Prime Show MMA potwierdziła pojedynek, który został dodany do karty walk w ostatniej chwili. Do akcji po krótkiej przerwie powróci „Wielki Bu”.

Patryk Masiak dopiero co stoczył starcie z Denisem Załęckim na gali Clout MMA 3. Nie odniósł jednak żadnych poważniejszych obrażeń i dwa tygodnie później może ponownie wejść do klatki. Co ciekawe, niemal do samego końca nie wiadomo było, z kim zawalczy.

Dopiero podczas konferencji rzucił wyzwanie dwóm ochroniarzom, którzy przyjęli propozycję i zgodzili się na starcie. Teraz federacja oficjalnie potwierdziła zestawienie 2svs1:

TO STAJE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ! Podczas wczorajszej konferencji Wielki Bu zaczął sprzeczać się z uczestnikiem publiczności, po czym oświadczył, że nie chce nikomu takiemu dawać pojedynku i zwrócił się do DWÓCH OCHRONIARZY, pytając, czy zgodzą się na walkę z nim, a Ci bez chwili wahania przyjęli pojedynek.

To oznacza, że Patryk stoczy swój pojedynek już za 48 godzin, dokładnie w sobotę podczas PRIME 7. Buła szybko wygrał swoją ostatnią walkę z Denisem Załęckim, więc teraz pojawia się pytanie, czy poradzi sobie z dwójką przeciwników? – czytamy w oficjalnym ogłoszeniu walki.

Całą galę Prime 7 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

Sprawdź!  Norman Parke zawalczy na Prime Show MMA 4! Znamy jego rywala! "Chyba wszyscy na to czekali"

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto graczka.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Prime 7

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo „Wielkiego Bu”1.35Fortuna
Zwycięstwo dwóch ochroniarzy2.70Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.