GROMDA

GROMDA 16: Bilety już w sprzedaży! Oglądaj galę walk na gołe pięści na żywo

Bilety na GROMDA 16 są już dostępne w sprzedaży. Kiedy i gdzie odbędzie się najbliższa gala walk na gołe pięści?

Organizacja GROMDA na dobre zagościła w kalendarzu kibiców sportów walki. Walki na gołe pięści przykuwają uwagę wielu fanów, co mogliśmy zobaczyć zwłaszcza w minionym roku. Pojedynek o pas „Don Diego” vs „Balboa” przeszedł do historii, a wkrótce zobaczyliśmy też pierwszą obronę w wykonaniu Mateusza Kubiszyna.

Nie zabrakło też debiutów wielu nowych Gromdziarzy, zarówno z Polski, jak i spoza granic naszego kraju. W największej organizacji walk na gołe pięści pojawił się Simon „The Savage” Henriksen, który pokonał „Kajfasza”, ale przegrał później z „Balboą”. Pierwszy pojedynek dla organizacji stoczył też „Popek”.

GROMDA 16: Bilety już w sprzedaży!

Organizacja powoli odkrywa karty przed kolejną galą. Kiedy i gdzie odbędzie się GROMDA 16? Wydarzenie jak zawsze będzie miało miejsce w Pionkach, a krwawy piątek nastąpi 1 marca 2024 roku. Już dziś wiemy, że na gali zawalczy „Wasyl”.

Wielkich emocji na pewno nie zabraknie. Oficjalnie do sprzedaży trafiły bilety na GROMDA 16, które jak zawsze znajdziecie w serwisie ebilet.

Sprawdź!  GROMDA 16: Gdzie i jak oglądać? Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje?

Bilety kupisz pod tym linkiem. Nie czekaj! Limitowana ilość -> https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/gromda

– GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD to kolejna odsłona elitarnej gali walk na gołe pięści. Bez punktacji sędziowskiej, bez kategorii wagowych, bez limitu czasowego (5 runda do końca)… i bez zbędnego pi…dolenia. Bo to GROMDA… czyli jak to Franz Maurer z kultowego filmu Psy powiedział „W imię zasad… sk…wysynu”. Podziemny klub dla współczesnych dżentelmenów. Wszystkie spory w nim można załatwić tylko przez honorową, męską walkę na gołe pięści oparte na oryginalnych zasadach boksu. Dwóch wojowników w ringu, jeden zwycięzca. Będzie lała się krew, będą pękały kości, a tylko jeden z nich odejdzie w glorii i chwale zwycięzcy. Prawdziwy wojownik nie odmawia walki i ta zasada kieruje członkami naszego podziemnego klubu. Uwaga, nokauty gwarantowane – zapowiada galę organizacja.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.