PRIME SHOW MMA

Ochroniarze bez szans z Wielkim Bu? Znamy kursy bukmacherskie na walkę 2vs1!

Bukmacherzy nie mają wątpliwości przed sobotnią galą Prime 7. Wskazali, kto będzie ogromnym faworytem w pojedynku 2vs1.

Po zaledwie dwóch tygodniach od ostatniego starcia do klatki powróci „Wielki Bu”. Widać, że bardzo zależy mu na stoczeniu kolejnego pojedynku, gdyż ostatnim razem Denis Załęcki za wszelką cenę unikał walki i kładł się po każdym uderzeniu.

Pojawił się jednak problem ze znalezieniem rywala dla Patryka Masiaka, ale został on rozwiązany podczas ostatniej konferencji. Freak fighter rzucił wyzwanie ochroniarzom, z którymi zmierzy się na zasadach boksu w małych rękawicach.

Mimo że rywali będzie aż dwóch, to bukmacherzy i tak stawiają „Wielkiego Bu” w roli gigantycznego faworyta. Podobnego zdania są również kibice, którzy uważają, że Masiak szybko rozprawi się z ochroniarzami federacji Prime Show MMA.

Całą galę Prime 7 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

Sprawdź!  Szeliga komentuje bolesną porażkę Don Kasjo! [WIDEO]

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto graczka.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Prime 7

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo „Wielkiego Bu”1.35Fortuna
Zwycięstwo dwóch ochroniarzy2.70Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.