FAME MMA

Federacja FAME pozwie Normana Parke! Problemy Irlandczyka po złamaniu warunków kontraktu

Norman Parke może mieć poważne problemy. Organizacja FAME zapowiedziała pozew po tym, jak Irlandczyk złamał warunku kontraktu.

„Stormin” to zawodnik przyciągający duże zainteresowanie i prezentujący wysoki poziom sportowy, jednak jest także bardzo trudnym współpracownikiem, o czym wspominali jeszcze szefowie KSW, którzy popadli w mocny konflikt z Irlandczykiem.

Problemy pomiędzy Maciejem Kawulskim i Martinem Lewandowskim a Normanem Parke, były większe lub mniejsze praktycznie przez cały okres współpracy, który trwał od 2017 do 2020 roku. Już po dwóch pierwszych walkach Lewandowski wspominał, że nie jest przekonany, co do „Stormina”.

FAME pozwie Normana Parke

Teraz Irlandczyk niespodziewanie ponownie popadł w konflikt z szefami organizacji, dla której walczył. W trakcie, gdy miał podpisany kontrakt z FAME, dostał możliwość walki w Prime Show MMA, jednak z konkretnym rywalem, którym był Paweł Tyburski.

Parke jednak podpisał umowę na kilka starć i na ostatniej gali zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim. W konsekwencji został zwolniony przez federację. To jednak nie koniec tej sprawy.

FAME zapowiedziało bowiem, że fighter z Irlandii zostanie pozwany. Nie będzie to pierwsza taka sytuacja, gdyż federacja już wcześniej podała do sądu Marcina Najmana, czy też Kasjusza Życińskiego.

Sprawdź!  (VIDEO) Paweł Jóźwiak grzmi na temat oświadczenia HIGH League i FAME! "To jest robienie sobie duopolu!"

„Don Kasjo” sam zdradził, że w sumie dostał dwa pozwy na łączną kwotę blisko 2 milionów złotych. Jest to konsekwencja tego, że podobnie jak Parke złamał warunki kontraktu i dołączył do innej federacji.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.