KSW

Szymon Kołecki mocno o szansach Pudziana z De Friesem! „Co by nie robił, jak by się nie szkolił…”

Szymon Kołecki w najnowszym wywiadzie wypowiedział się na temat ewentualnego zestawienia Mariusz Pudzianowski vs. Phil De Fries. Złoty medalista igrzysk olimpijskich w mocnych słowach skomentował szansę byłego strongmana.

Sztangista miał okazję mierzyć się z Pudzianem przed kilkoma laty na gali KSW 47. Pokonał go przez TKO, gdy po obaleniu na 36 sekund przed końcem otwierającej odsłony Mariusz doznał kontuzji. Tamta porażka na długo była ostatnią w karierze Pudzianowskiego.

Były strongman pokonywał przed czasem każdego kolejnego przeciwnika. Po brutalnym KO na Michale Materli zaczęto go nawet wymieniać w gronie potencjalnych pretendentów do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej. Z tego obrazka wymazał go jednak Mamed Khalidov. Phil De Fries z kolei już na najbliższej gali KSW 79 spotka się z Toddem Duffeem.

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

Sprawdź!  Jóźwiak ocenia starcie Adamek vs Khalidov! "Nie mówię tego złośliwie, ale…" [WIDEO]

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 79

Kołecki ostro o szansach Pudziana z De Friesem!

Szymon Kołecki gościł na ostatniej gali Strife 3, gdzie udzielił wywiadu portalowi InTheCagePL. Złoty medalista igrzysk olimpijskich wypowiedział się między innymi na temat ostatniego pojedynku Pudziana i zaznaczył, że jest on dobrym fighterem, jak na królewską kategorię wagową. Z brytyjskim dominatorem dywizji ciężkiej nie miałby jednak szans.

– Mariusz, ja zawsze mówiłem, jest dobrym zawodnikiem, ma nawet bardzo mocne atuty, jak na tę wagę, bo jest dynamiczny i silny. Nie ma umiejętności technicznych, ale jednak ta siła czasami gdzieś pozwala przełamać przeciwników i z większością zawodników wagi ciężkiej w KSW mógłby sobie poradzić.

Ale absolutnie De Fries stylistycznie absolutnie nie pasuje Mariuszowi. Co by nie robił, z kim by nie trenował, jak by się nie szkolił, ile nie poświęcił… Jeżeli by w oczywiście nie doszło do szczęśliwego zbiegu okoliczności z De Friesem moim zdaniem by nie wygrał.

Kołecki dodał też, że KSW posiada w rosterze nazwiska, z którymi Pudzianowski mógłby sobie poradzić. Nie byłyby to jednak zestawienia tak głośne, jak ostatnie walki byłego strongmana.

Sprawdź!  Pudzianowski czy Mamed? "Różal" typuje: "Potrzebna walka, żeby promować sport. Sto procent Mamed"

Natomiast wieloma zawodnikami wagi ciężkiej miałby szansę się spróbować, czy z Markiem czy z Filipem Stawowym na przykład w tej wadze… No, ale są to takie nazwiska, które nie pozwolą sprzedać odpowiedniej widowni w zestawieniu z Mariuszem.

Kursy bukmacherskie na galę KSW 79

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.