FAME MMA

Fame MMA 18 za darmo – Gdzie obejrzeć? Studio i DWIE pierwsze walki FREE

Już dziś o godzinie 19:30 startuje Fame MMA 18, na której Amadeusz „Ferrari” stoczy prawdopodobnie dwie walki! W karcie nie brakuje emocjonujących zestawień z udziałem największych gwiazd polskiego Internetu, czy celebrytów. Dojdzie też do kilku głośnych debiutów! Gdzie oglądać Fame MMA 18 za darmo? Transmisja na żywo, stream online.

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

To już 18. gala Fame MMA, które jest największą organizacją walk freak fights w Polsce i Europie. To tu występują najwięksi influencerzy, jak Marcin Dubiel, Kacper Błoński, czy Amadeusz Ferrari Roślik, jak i inne postaci znane nie tylko z Internetu. Fame MMA 18 PPV dostępna będzie tylko w płatnym dostępie, ale widzowie otrzymają też możliwość oglądania gali za darmo!

Gdzie obejrzeć Fame MMA 18 za darmo?

Gala Fame MMA 18 PPV, jak i poprzednie wydarzenia, zapełniła łódzką Atlas Arenę wieloma tysiącami kibiców. Ci przyszli emocjonować się walkami z udziałem swoich ulubieńców zarówno z Internetu, jak i świata sportu. Wielki debiut zaliczy Michał Pasternak, o którego podpis zabiegało wiele organizacji. Ostatecznie wygrało FAME, gdzie „Wampir” wyjaśni swój konflikt z nieunikającym ciężkich wyzwań Piotrem Szeligą.

Sprawdź!  Denis Załęcki i Szalony Reporter zbanowani przez FAME! Rzecznik federacji ujawnia szczegóły

Kibice nie mogą się doczekać też podwójnego main eventu. Tam pojawi się Amadeusz „Ferrari”, który jak przy poprzedniej gali, tak i teraz zamknie kartę walk Fame MMA 18 PPV. Roślik zmierzy się z reprezentującym WCA Kacprem Błońskim, na którym zapowiadał ciężkie KO. Freak fighter zdaje się być w znakomitej formie, a jego drugim oponentem ma być Marcin Dubiel.

Ogromne emocje wzbudzają wszyscy uczestnicy karty walk Fame MMA 18 PPV. Arkadiusz Tańcula chce spełnić jedno ze swoich marzeń i sięgnąć po wakujący pas mistrza kategorii średniej. W ekscytującym sportowo pojedynku jego rywalem będzie „Wiewiór”, który z kolei może zostać pierwszym w organizacji double championem.

-> Oglądaj Fame MMA 18 na żywo! <-

Fame MMA 18 PPV – Transmisja

Galę Fame MMA 18 obejrzeć można tylko w PPV. Cena za dostęp wynosi 34,99 zł za pakiet BASIC oraz 39,99 zł za wersję PREMIUM. Bilety na galę wyprzedały się bardzo szybko, a emocje związane z wydarzeniem w Atlas Arenie przeżywać możecie właśnie w transmisji PPV.

Gdzie obejrzeć Fame MMA 18 za darmo? Stream za free nie będzie dostępny, ale organizacja przy okazji tej gali udostępniła aż dwie pierwsze walki! Więcej informacji poniżej.

Sprawdź!  Don Kasjo znokautował Boxdela przed FAME 20! Szczera ocena jubileuszowej gali [WIDEO]

Fame MMA 18 za darmo

Poniżej możecie oglądać Studio i DWIE pierwsze walki Fame MMA 18 za darmo. Transmisja rozpocznie się o 19:30, wystarczy kliknąć w odtwarzacz!

KARTA WALK

Podwójny main event:

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński

Co-main event:

Karta główna:

  • Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut – walka w K1
  • Tomasz Gromadzki vs. Alan Kwieciński
  • Michał „Wampir” Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga – walka w K1
  • Natan Marcoń vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Elizabeth „Lizi” Anorue vs. Dominika Rybak
  • Michał Spysiński vs. Jakub „Paramaxil” Frączek

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.