FAME MMA

Fame MMA 18 – Karta walk, zawodnicy. Kto walczy na gali?

W tę sobotę 20 maja łódzka Atlas Arena ponownie będzie gościła galę freakową. Na Fame MMA 18 ponownie nie zabraknie popularnych postaci znanych z Internetu, sportu, czy show-biznesu. Kto walczy na Fame MMA 18? Gdzie i jak oglądać na żywo? Karta walk Fame MMA 18.

Kolejna gala Fame MMA jak zawsze budzi ogromne emocje. Największa freak fightowa organizacja w Polsce na dobre zagościła w sercach kibiców, którzy z wielką chęcią oglądają zmagania swoich ulubionych twórców internetowych, celebrytów, czy nawet sportowców. Każdy z nich znalazł się też w karcie walk Fame MMA 18.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 18 W PPV! <-

Fame MMA 18: walki, zawodnicy. Kto walczy?

Galę Fame MMA 18 ma zamknąć podwójny main event, w którym wystąpi Amadeusz „Ferrari” Roślik. Jeden z najpopularniejszych freak fighterów zarzeka się, że z łatwością poradzi sobie ze swoimi najbliższymi przeciwnikami. Tymi będą Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel.

W karcie walk Fame MMA 18 znalazło się też starcie mistrzowskie! Wakujący pas kategorii średniej w końcu znajdzie nowego właściciela, którego wyłoni walka Tańcula vs „Wiewiór”. Panowie mieli się spotkać już na poprzedniej gali, ale wówczas Arek wypadł z powodu kontuzji. Wiewiórka tymczasem doznał bolesnej porażki przez KO po kopnięciu Alana Kwiecińskiego.

Sprawdź!  (VIDEO) Oficjalny trailer FAME MMA 11! Organizacja po raz kolejny zaskakuje!

Gdzie oglądać Fame MMA 18? Wydarzenie obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 34,99 zł za pakiet BASIC oraz od 39,99 zł za wariant PREMIUM. Transmisja na żywo rozpocznie się 20 maja o godzinie 19:30.

FAME MMA 18

Fame MMA 18 – Karta walk

Kto walczy na gali? Poniżej pełna karta walk Fame MMA 18 PPV.

Double main event:

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński

Co-main event:

Karta główna:

  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula – walka o pas kategorii do 84. kg FAME
  • Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut – walka w K1
  • Tomasz Gromadzki vs. Alan Kwieciński – walka w K-1
  • Michał „Wampir” Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga – walka w K1
  • Natan Marcoń vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Elizabeth „Lizi” Anorue vs. Dominika Rybak
  • Michał Spysiński vs. Jakub „Paramaxil” Frączek

Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na galę

Galę Fame MMA 18 PPV typować i obstawiać można wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic. Wśród zakładów bukmacherskich na wydarzenie są też takie możliwości, jak sposób zakończenia walki, dokładną rundę, czy ilość rozpoczętych odsłon.

Sprawdź!  FAME MMA 13 - wyniki ważenia NA ŻYWO!

Nowi użytkownicy mogą też odebrać fenomenalny bonus powitalny od BetClic. Pierwszy zakład zakład do 200 zł obstawić można BEZ RYZYKA. W przypadku nietrafionych typów na Fame MMA 18 postawiona stawka wraca na konto gracza.

-> Odbierz BONUS na Fame MMA 18!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.