FAME MMA

Tyburski mocno o konflikcie trenerów. „Masło maślane, k***wa. Niech przyprowadzą…”

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala FAME FRIDAY ARENA 1, na której po długiej przerwie wróci Piotr Tyburski. Freak fighter z Uniq Fight Clubu ma dość wciąż powracającego tematu konfliktu trenerów Szyszki i Oknińskiego.

-> Oglądaj FAME FRIDAY ARENA na żywo!

„Tybori” pojawił się już na 2. gali Fame MMA, gdzie wraz z bratem wystąpili w walce 2 vs 2. Potem jednak jego kariera wyhamowała – Piotra długo męczyły kontuzje, ale wciąż chodził na matę do Uniq’a, gdzie z bratem szkolą swoje umiejętności. Bracia Tyburscy zawsze podkreślają, jak wielką rolę w ich rozwoju sportowym pełni główny szkoleniowiec tego klubu, Przemysław Szyszka.

Szkoleniowiec od dłuższego czasu ma medialny konflikt z Mirosławem Oknińskim, założycielem Akademii Sportów Walki Wilanów. Panowie przerzucają się „uprzejmościami” na wywiadach, a jakiś czas temu spotkali się na zapleczu jednego z eventów. Podopiecznym trenera Mirka jest Michał Pasternak, przeciwnik Pawła Tyburskiego.

Na ostatniej konferencji prasowej ponownie nie zabrakło tematu konfliktu szkoleniowców. Piotr był na panelu stroną stopującą i nie chciał ponownie „wałkować” tej sprawy. W wywiadzie dla kanału Fansportu.pl „Tybori” przyznał, że wszystko już zostało powiedziane, a jeśli kibice chcą emocji, to… powinien zostać zorganizowany osobny panel.

Sprawdź!  Boxdel skomentował krytykę Gleby. Wypomniał mu akcje z przeszłości: "Jak ty możesz się o tym w ogóle wypowiadać?"

– Uważam, że to już jest masło maślane, k**wa. Tyle się przewinęło. To wszystko tylko się powtarza. Jest na czterech na panelu, mogliby uciąć ten temat szybciej i iść dalej po prostu… Ja nie byłem tutaj cztery lata, też chciałem pogadać!

Niech przyprowadzą, k**wa, Mirka i Szyszkę na panel i niech se pogadają. No k**wa! Niech zaproszą, dadzą im z dwóch końców sali fotele i niech se pogadają.

Kursy bukmacherskie na walkę Tyburski vs Gromadzki

Galę FAME Friday Arena na żywo zobaczyć można jedynie przez PPV, a obstawić wyłącznie u bukmachera BetClic! Nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

-> Odbierz BONUS na Fame Friday Arena!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.