FAME MMA

FAME 18. Szeliga gigantycznym underdogiem! Bukmacherzy skazują go na porażkę

Piotr Szeliga jest największym underdogiem na całej karcie walk FAME 18. Bukmacherzy nie mają wątpliwości przed sobotnią galą.

Już 20 maja odbędzie się gala FAME 18, podczas której zadebiutuje Michał Pasternak. Doświadczony zawodnik MMA tym razem stoczy pojedynek w formule K-1 w małych rękawicach i będzie rywalem „Szeliego”. Freak fighter sprawi niespodziankę i zaskoczy swojego rywala oraz kibiców?

Szeliga bez szans na FAME 18?

Dotychczas „Wampir” wszystkie pojedynki toczył w MMA, gdzie znacznie lepiej czuje się w parterze, niż w stójce. Fani nie mają jednak wątpliwości, że różnica poziomów pomiędzy profesjonalnym zawodnikiem i freak fighterem jest tak duże, że Pasternak powinien dominować w klatce FAME.

Szeliga jednak jest bardzo zmotywowany oraz pewny siebie. To dla niego już trzecie starcie z profesjonalnym zawodnikiem. Najpierw przegrał z Normanem Parke, a następnie zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Niestety walka zakończyła się szybką kontuzją byłego mistrza KSW, który niefortunnie upadł na swoją rękę.

Wychodząc do starcia ze „Storminem” i Wrzoskiem miał pewną przewagę, której teraz zabraknie freak fighterowi. Wcześniej bowiem ważył dużo więcej niż jego przeciwnicy. Pasternak natomiast jest zawodnikiem kategorii półciężkiej i różnica kilogramów powinna być znacznie mniejsza.

Sprawdź!  Media trening Norman Parke vs Don Kasjo. Kto jest w lepszej formie przed FAME MMA 10? [WIDEO]

Na korzyść „Wampira” przemawia więc nie tylko doświadczenie, ale i waga oraz warunki fizyczne, gdyż jest 14 centymetrów wyższy od swojego przeciwnika. Wszystko to sprawia, że Szeliga jest największym underdogiem gali FAME 18.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.