FAME MMA

(VIDEO) Potężne kopnięcie Alana! Brutalnie nokautuje Wiewióra! Genialne KO na FAME 17!

Początkowo miał być to pojedynek o pas, ale kontuzja jednego z zawodników sprawiła, że dwa tygodnie przed galą federacja musiała poszukać zastępstwa.

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka na gali FAME 17 miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą i bronić mistrzowskiego pasa. Niestety miejsce „Aroya” musiał zastąpić Alan Kwieciński, a formuła została zmieniona z MMA na K-1, co dało mu dużą przewagę.

„Wiewiór” jest bowiem zawodnikiem parterowym i właśnie za sprawą tej płaszczyzny wygrywał swoje walki. Natomiast Alan to stójkowicz, który ma spore doświadczenie w K-1. Zapewniał, że krótki okres przygotowawczy nie jest dla niego żadnym problemem i tym razem pokaże, co tak naprawdę potrafi.

Natomiast mistrz FAME nie ukrywa, że był nastawiony na walkę w MMA i nawet podczas media treningu nie pokazał umiejętności stójkowych, tylko parterowe. Mimo gorszych warunków fizycznych oraz mniejszego doświadczenia nadal był stawiany w roli faworyta. Kwieciński zapowiedział jednak, że podczas FAME 17 będzie inaczej, niż w ostatnich walkach.

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

Sprawdź!  "Don Kasjo" o odejściu z FAME! "Boxdel powiedział, że podjąłem dobrą decyzję, bo FAME się kończy"

Alan zaczyna niskim kopnięciem, prostym sięga głowy „Wiewióra”. Mistrz FAME stara się odpowiadać, ale Kwieciński w pierwszych sekundach przeważa. Maks szuka możliwości na wyprowadzenie kombinacji bokserskich, ale trafia go bardzo mocno Alanik! Było liczenie, „Wiewiór” wraca do gry, ale znów inkasuje kolejny prawy. Zamarkowany low Kwiecińskiego, Wiewiórka inkasuje kopnięcie na żebro. Był faul, Alan rusza z szarżą! Trafił lewym, zaatakował latającym kolanem! „Wiewiór” zaliczył celny cios, który naruszył nos Alanika. Mistrz FAME szuka krótkiego dystansu, dobrze sobie poradził trafiając w ostatnich sekundach.

RUNDA 2

„Wiewiór” od razu podchodzi bardzo blisko, był klincz i kolano Alana. Kwieciński trafia prawym i lewym, poleciał na deski Maks! Liczenie, wraca „Wiewiór”. Alanik nie oddaje pola, kolejna seria i liczenie. Znów powrót i latające kolano Alana Kwiecińskiego kończy walkę!

Oficjalny wynik: Alan Kwieciński wygrywa przez KO w 2. rundzie!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.