FAME MMA

Fame MMA 17 – wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

Już dziś o godzinie 18:00 startuje media trening i oficjalna ceremonia ważenia przed galą Fame MMA 17. Wydarzenie odbędzie się jutro w piątek 3 lutego, a w main evencie spotkają się Amadeusz „Ferrari” oraz Kamil Łaszczyk. Poniżej znajdziecie wszystkie wyniki ważenia na żywo!

-> Transmisja FAME 17 PPV LIVE

Największa federacja freak fight w Europie mocnym akcentem otwiera ten rok. Na FAME MMA 17 zadebiutuje niepokonany pięściarz Kamil Łaszczyk. Jego przeciwnikiem będzie samozwańczy „Władca Piekieł” i jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników – Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Wyniki ważenia Fame MMA 17 na żywo

Dzień przed galą, czyli we czwartek o 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie spotkania twarzą w twarz zawodników i zawodniczek FAME MMA 17! Tuż przed tym wszyscy fani oglądający NA ŻYWO zobaczą też próbkę umiejętności bohaterów wydarzenia na media treningu.

Kiedy i gdzie FAME 17? Gala wyjątkowo będzie miała miejsce w piątek, 3 lutego, a miejscem będzie krakowska Tauron Arena. Do klatki wrócą największe gwiazdy, jak „Ferrari”, Alan Kwieciński, czy „Wiewiór”. Swój pojedynek stoczy też prezes FEN, Paweł Jóźwiak, a jego rywalem będzie włodarz federacji FAME MMA – Michał „Boxdel” Baron.

Sprawdź!  (VIDEO) Szeliga zawalczy z Denisem? Zawodnik FAME zabrał głos! "Rozmawialiśmy we dwóch na ten temat"

Między tymi ostatnimi jest poważny konflikt do wyjaśnienia. Udziałowiec największej organizacji freakowej przeszedł ogromną przemianę w ostatnich miesiącach i czuje ogromną motywację przed tym starciem, które będzie miało miejsce w klatce rzymskiej. O tym, jak wielkie panują tu emocje przekonaliśmy się na konferencji, gdzie Boxdel uderzył Jóźwiaka!

-> DOSTĘP DO FAME MMA 17 PPV KUPISZ TUTAJ!

Galę FAME 17 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME MMA 17 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME 17 PPV.

Typy i kursy bukmacherskie na Fame MMA 17

FAME MMA 17 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

-> Otwórz konto i odbierz BONUS na Fame MMA 17! <-

Sprawdź!  (VIDEO) Boxdel nie wytrzymał po telefonie od Don Kasjo! "Nie przerywaj ku*wa! Jedyne, co potrafisz robić, to..."

Karta walk i wyniki ważenia Fame MMA 17 NA ŻYWO

Wyniki aktualizowane będą na bieżąco od godziny 18:00.

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik (77,5 kg) vs. (70,8 kg) Kamil „Sczurek” Łaszczyk
  • Wacław “Wac Toja” Osiecki (89,9 kg) vs. (89,4 kg) Sebastian „Alterboy” Fabijański
  • Michał „Boxdel” Baron (120,5 kg kg) vs. (104,5 kg) Paweł Jóźwiak
  • Cezary „Czarmagedon” Jóźwik (69,3 kg) vs. (70,5 kg) Tomasz „Gimper” Działowy
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (81,4 kg) vs. (84,3 kg) Alan Kwieciński
  • Filip „Filipek” Marcinek (69 kg) vs. (70,8 kg) Robert Karaś
  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (82,8 kg) vs. (94,2 kg) Piotr „Szeli” Szeliga
  • Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk (63,8 kg) vs. (63,4 kg) Wiktoria „Wiki” Jaroniewska

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.