FAME MMA

Fame MMA 17 – wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

Już dziś o godzinie 18:00 startuje media trening i oficjalna ceremonia ważenia przed galą Fame MMA 17. Wydarzenie odbędzie się jutro w piątek 3 lutego, a w main evencie spotkają się Amadeusz „Ferrari” oraz Kamil Łaszczyk. Poniżej znajdziecie wszystkie wyniki ważenia na żywo!

-> Transmisja FAME 17 PPV LIVE

Największa federacja freak fight w Europie mocnym akcentem otwiera ten rok. Na FAME MMA 17 zadebiutuje niepokonany pięściarz Kamil Łaszczyk. Jego przeciwnikiem będzie samozwańczy „Władca Piekieł” i jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników – Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Wyniki ważenia Fame MMA 17 na żywo

Dzień przed galą, czyli we czwartek o 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie spotkania twarzą w twarz zawodników i zawodniczek FAME MMA 17! Tuż przed tym wszyscy fani oglądający NA ŻYWO zobaczą też próbkę umiejętności bohaterów wydarzenia na media treningu.

Kiedy i gdzie FAME 17? Gala wyjątkowo będzie miała miejsce w piątek, 3 lutego, a miejscem będzie krakowska Tauron Arena. Do klatki wrócą największe gwiazdy, jak „Ferrari”, Alan Kwieciński, czy „Wiewiór”. Swój pojedynek stoczy też prezes FEN, Paweł Jóźwiak, a jego rywalem będzie włodarz federacji FAME MMA – Michał „Boxdel” Baron.

Sprawdź!  Marcin Bandel wyklucza walkę we freak fightach. Mocno komentuje słowa Jóźwiaka! "Moja gala by była przed hotelem" (VIDEO)

Między tymi ostatnimi jest poważny konflikt do wyjaśnienia. Udziałowiec największej organizacji freakowej przeszedł ogromną przemianę w ostatnich miesiącach i czuje ogromną motywację przed tym starciem, które będzie miało miejsce w klatce rzymskiej. O tym, jak wielkie panują tu emocje przekonaliśmy się na konferencji, gdzie Boxdel uderzył Jóźwiaka!

-> DOSTĘP DO FAME MMA 17 PPV KUPISZ TUTAJ!

Galę FAME 17 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME MMA 17 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME 17 PPV.

Typy i kursy bukmacherskie na Fame MMA 17

FAME MMA 17 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

-> Otwórz konto i odbierz BONUS na Fame MMA 17! <-

Sprawdź!  Boxdel skomentował wypowiedź Ferrariego! "Oni podejmują swoje decyzje i my nie możemy..."

Karta walk i wyniki ważenia Fame MMA 17 NA ŻYWO

Wyniki aktualizowane będą na bieżąco od godziny 18:00.

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik (77,5 kg) vs. (70,8 kg) Kamil „Sczurek” Łaszczyk
  • Wacław “Wac Toja” Osiecki (89,9 kg) vs. (89,4 kg) Sebastian „Alterboy” Fabijański
  • Michał „Boxdel” Baron (120,5 kg kg) vs. (104,5 kg) Paweł Jóźwiak
  • Cezary „Czarmagedon” Jóźwik (69,3 kg) vs. (70,5 kg) Tomasz „Gimper” Działowy
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (81,4 kg) vs. (84,3 kg) Alan Kwieciński
  • Filip „Filipek” Marcinek (69 kg) vs. (70,8 kg) Robert Karaś
  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (82,8 kg) vs. (94,2 kg) Piotr „Szeli” Szeliga
  • Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk (63,8 kg) vs. (63,4 kg) Wiktoria „Wiki” Jaroniewska

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.